Klanlar Prestij Sistemi


Teknonce > Oyun > Klanlar Prestij Sistemi
Klanlar Prestij Sistemi

Klanlara sonradan eklenen özelliklerden biri de prestij sistemidir. Sistemle ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıdadır.

Klanlarda Prestij nasıl kazanılır?

Klanda bulunduğunuz süre boyunca her hafta "Prestij" görevi alırsınız. Haftalık prestij görevlerini tamamlayarak da "Prestij" kazanabilirsiniz.
Klanlarda Prestij nerede kullanılır?

Prestij klana bağışlanarak klanın seviye atlamasına olanak sağlar. Mevcut olan güçlendirmenin etkilerini arttırmanıza yarar. Klanın seviyesiyle doğru orantılı olarak açılmış olan özellikler oyuncular tarafından kullanılıp çeşitli avantajlar elde edilebilir. Klan 3. seviyede ise "Fazla Mesai" özelliği açılır. Bunu etkin hale getirmek oyunculara kalır. Prestijlerle bunu etkin hale getirip yararlanabilirsiniz.

Klanlarda Nasıl fazla Prestij elde ederim?

Alınan Prestij miktarı klana üye olduğunuz zamana bağlı olarak değişir. Uzun zamandır klana üye olan oyuncuların, yeni gelenlere oranla daha fazla haftalık prestij kazancı olacaktır. Klana bağışladığınız prestijler, klandan ayrılmanız halinde kaybolacaktır.

Beceriler

7 tane beceri vardır. Her biri oyunun belli bir yönüne bonus verir. Bunları etkinleştirmek için prestij gerekir. Beceri, klanın seviyesine bağlı olarak açılır. Güçlenmesi de buna bağlıdır. Beceri anında etkinleştirilebilir ve menünün sağ kısmında gösterilir. Klana prestij bağışlamış oyuncunun çıkması durumunda Klan seviye düşerse, beceri tekrar kapanır ve koşul tekrar yerine getirilene kadar açılmaz.

 

Klanlar oyunuyla ilgili diğer haberleri ve taktikleri görmek için tıklayın.
 

Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: klanlar prestij sistemi, klanlar prestij elde etme, klanlar prestij kullanma

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap