Klanlar Taktileri (Hızlı Gelişme)


Teknonce > Oyun > Klanlar Taktileri (Hızlı Gelişme)
Klanlar Taktileri (Hızlı Gelişme)

Klanlar oyuncuları tarafından en çok sorulan sorulardan biri de "Nasıl hızlı gelişirim?". Cevabı ayrıntıda..

Klanlar oyununda yeni bir dünya açıldığında, önceki dünyalarda hesabı olan oyuncular dahil birçok yeni üye dünyaya üyelik yapıyor. Özellikle klanlara yeni başlayan oyuncular için bu taktikleri yazmayı uygun gördük çünkü eski dünyalardan gelen oyuncular çeşitli avantajlarla bu dünyadaki köylerini geliştirirken yeni oyuncuların gelişimi onlara kıyasla daha yavaş kalıyor. (Örn. bayrak etkisi.) Aşağıdaki tavsiyeler özellikle bu oyuncularımızın bir hayli işine yarayacaktır.Yapmanız gereken ilk şey, hızlı bir şekilde görevlerinizi ilerletmektir. Bu süreçte online sürenizin yüksek olması sizi epey hızlandırır. Hemen tamamla butonunu da kullanırsanız yaklaşık yarım saat içinde 200 puanın üstüne çıkarsınız zaten. Bundan sonra hemen tamamla butonu daha az gelecek çünkü inşa süreleri uzayacak. Premium puan alabilmişseniz burada kullanmanıza gerek yok. Daha ilerde, daha uzun inşa sürelerinde kullanırsınız. Siz o ara kalan madenle sadece bina değil asker de basmış olacaksınız. 

Bu aşamadan sonra bina kuyruğunu ihmal etmeden asker üretimine başlayın. Bu dönemde klanlardaki premium avantajlardan yağma asistanı sizi epey hızlandırır. Kılıç ve mızrak biriktirip 2 mızrak 2 kılıç seklinde etrafınızdaki düşük puanlı barbar köylere saldırarak hammadde toplayın. Bunu gün içinde yüzlerce kere yapabilirsiniz.

Bina süreleri artık uzamaya başlayınca hammaddelerinizi geliştirmeye başlayın. 14, 15 seviyelere doğru geldiğinizde size gözle görülür bir zıplama sağlayacaktır. Asker üretiminiz bir anda hızlanacak, artan hammaddelerle demircide asker seviyelerinizi bile geliştirebileceksiniz. (Dünya özelliğinde asker seviyesi olmayabilir.) Burada hafif atlı görevini tamamlamanız önemli. Bu görev size hem saldırı kabiliyeti hem de 3. seviye bir bayrak verecektir. Hammaddelerinizle hafif atlı da üretip hem etraftaki rakiplerinize saldırabilir hem de daha hızlı yağma yapabilirsiniz. Yağma asistanı özellikle bu dönemde çok işinize yarar. Atlıları hiçbir zaman köyde tutmayın, hep yağmada olsunlar.

Bu süreçte kazandığınız bayrakları hemen köyünüze atarsanız gelişiminize etki edecektir. Burada seçeceğiniz bayrak bölgenizin durumuna göre değişebilir. Bunu klandan ve bölgenizden arkadaşlarınıza sorarak belirlemeniz daha doğru olacaktır. 

Bu arada deponuzu da biraz geliştirip envanterinizdeki hammaddelerinizi o şekilde kullanırsanız bir anda yüklü hammadde kazanarak yeni bir hızlandırma sağlayabilirsiniz.

Gelişiminiz sırasında askere de önem vermeyi ihmal etmeyin. Yoksa iyi geliştirilmiş bir sömürge olmanız kaçınılmaz. Etrafınızda sizin için tehdit oluşturan oyunculara klan arkadaşlarınızla birlikte saldırmanız ya da savunma yapmanız gerekebilir. Bu gibi süreçlerde de klan arkadaşlarınızda yardımlaşmanızda fayda var. Bu sayede gelişiminizi de garanti altına alabilirsiniz.

Klanlar oyunuyla ilgili diğer haberleri ve taktikleri görmek için tıklayın.

Keyifli oyunlar dileriz. 

Etiketler: klanlar nasıl hızlı gelişirim,klanlar hızlı gelişme, klanlar hızlı gelişme taktikleri, klanlar taktikleri hızlı gelişme, klanlara yeni başlayanlar için taktikler,bayrak etkisi, premium puan, yağma asistanı

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap