Layers of Fear'ı Steam'den Alamayanlar; Humble Bundle'da Ücretsiz


Teknonce > Oyun > Layers of Fear'ı Steam'den Alamayanlar; Humble Bundle'da Ücretsiz
Layers of Fear'ı Steam'den Alamayanlar; Humble Bundle'da Ücretsiz

Steam'de 31 TL'ye satılan Layers of Fear ve 10 TL'ye satılan DLC paketi, Humble Bundle'da kısa süreliğine oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor!

Humble Bundle, ucuz oyun satışlarının yanında bazı zamanlarda sunduğu ücretsiz oyunlar ile de gümdemde yer edinmeye devam ediyor. Bu sefer Layers of Fear oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun normal fiyatı DLC paketiyle birlikte Steam'de 41 Lira ancak Humble Bundle sayesinde kısa bir süreliğine ücretsiz olarak edinebilirsiniz.  Üstelik oyunla birlikte Soundtrackler de hediye ediliyor.Türkçe altyazı ve arayüz seçeneğiyle gelen Layer of Fear ve oyunun Soundtrack DLC’sine tamamen ücretsiz olarak sahip olmak için ise çok vaktiniz yok. Steam’den satın alındığında 41 TL ödemeniz gereken korku temalı bu oyun, 16 Şubat 2016'da piyasaya sürüldüğü için grafikleriyle de sizleri bir hayli mutlu edeceğini düşünüyoruz.

Layers of Fear Nedir?

Hikayesinin genişliği ve bu alanda keşfetmenin tadını oyunculara sunmaya çalışan bu oyun birinci şahıs üzerinden oynanan oyunlar arasında. Oyuncular sürekli değişen Victoria dönemine ait malikanede ressamın kırılgan ve çökmekte olan ruh halini görecekler. 

Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz.

Etiketler: Layers of Fear, Steam, Humble Bundle, ücretsiz oyunlar

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap