Lenovo Uygun Fiyatlı Tabletlerini Tanıttı


Teknonce > Teknoloji > Lenovo Uygun Fiyatlı Tabletlerini Tanıttı
Lenovo Uygun Fiyatlı Tabletlerini Tanıttı

Lenovo, yeni ürünleri olan ucuz tabletlerini tanıttı. İşte Lenovo Tab 7 ve Tab 7 Essential.

Çinli teknoloji devi Lenovo, Tab 7 ve Tab 7 Essential modellerini resmen duyurdu. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken talbetler, sadece Wi-Fi üzerinden kullanılabiliyor.Lenovo Tab 7 ve Tab 7 Essential Özellikleri ve Fiyatı

7 inçlik ekranıyla 720p HD çözünürlük sunan Tab 7 modelinde, 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek MT8161 işlemci, 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanı bulunuyor.  Tab 7 Essential modeli ise aynı ekran boyutuyla gelirken, 1024 x 600 çözünürlük, MediaTek MT816D işlemci, 1 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip. Bunların yanında her iki tablet de 15 saat pil ömrüne sahip. Her iki tablet de Android olarak kulanıcılara gönderilirken, ikisi de Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkıyor.

Fiyatları ise rakiplerine kıyasla gerçekten oldukça uygun. Lenovo Tab 7 modeli 99 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunulurken, Tab 7 Essential 79.99 dolar fiyat etiketine sahip.

Elbette bu fiyatlarla çok da güçlü bir tablet beklentisine girilmemeli. Ancak tabletleri çocukların kullanımına verecek olan ebevenyler, ilk kez tablet alıp çok da yüksek özelliklere sahip bir tablet aramayanlar bunları tercih edebilir. Özellikle fiyatlarının uygun oluşu, tabletleri kullanıcılar için cazip kılabilir.

Etiketler: uygun fiyat tablet, ucuz tablet, lenovo ucuz tablet, tab 7 özellikleri ve fiyatı,  tab 7 essential özellikleri ve fiyatı

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap