LG G6 Plus Duyuruldu


Teknonce > Teknoloji > LG G6 Plus Duyuruldu
LG G6 Plus Duyuruldu

Yakın zamanda duyurulacağını söylediğimiz LG G6 Plus resmen duyuruldu. İşte LG G6 Plus özellikleri.

LG'nin yeni amiral gemisi G6'nın yeni versiyonunun duyurusu resmen gerçekleştirildi. Bundan üç ay önce satışa çıkarılan G6'nın yeni versiyonlarının geleceği zaten duyurulmuştu. Bugün G6 Plus resmen açıklandı. G6 Plus yeni yazılımı ve gelişmiş donanımıyla dikkat çekiyor.G6 Plus'ın özelliklerine bakıldığında geliştirilmiş performans seçenekleri öne çıkıyor. G6 ile aynı tasarıma sahip olan G6 Plus'ın işlemcisi de G6 ile aynı olacak. Bunun yanında G6 Plus'ın iki katına çıkarılmış depolama alanı dikkat çekiyor. 64 GB yerine 128 GB depolama alanı kullanılan G6 Plus'ta 4 GB ram yerine de 6 GB ram getirildi. Ayrıca G6 Plus'a kablosuz şarj seçeneğiyle birlikte yeni renk seçenekleri de eklendi. Mavi, altın rengi veya siyah renk seçenekleri kullanıcılara sunulacak. Bunun yanında telefon, kutusundan B&O Play kulaklıkları ile birlikte çıkacak.

Cihazın hangi ülkelerde satışa çıkarılacağı ile ilgili ise henüz bir bilgi gelmedi. Önümüzdeki ay Güney Kore'de satışa sunulacak olan cihazın Dünya piyasalarına ne zaman gönderileceği bilinmiyor. 

Tanıtım sırasında G6 sahipleri için de güncelleme haberi veren şirket yetkilileri, yayınlayacağı yazılım güncelleme ile cihaza ekran kilidini yüz tanımayla açma, lensin parmakla kapatılması esnasında kullanıcıları uyarma ve düşük güç tüketim modu gibi özelliklerin geleceğini açıkladı.

Etiketler: g6 plus çıkış tarihi, g6 plus özellikleri, g6 plus çıkış tarihi, g6 plus güncelleme, g6 güncelleme

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap