LG G6 Yeni Bir Özellikle Geliyor


Teknonce > Teknoloji > LG G6 Yeni Bir Özellikle Geliyor
LG G6 Yeni Bir Özellikle Geliyor

Önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi beklenen LG G6 ile ilgili yeni ve şaşırtıcı bir bilgi geldi. LG'nin bir önceki telefonu olan G5'te kullanıcılar çıkarılabilir batarya özelliğinden hoşnut kalmıştı. Ancak artık bu özelliğin yeni gelen LG G6'da bulunmayacağı öğrenildi.

LG G6'nın Bataryası çıkarılamayacak!Samsung'un Galaxy S serileri ve IPhone ile birlikte bu özellikle tanışan kullanıcılar artık LG'nin yeni telefonlarını da aynı özellikle kullanacak. Çıkarılabilir batarya özelliğini güvenli kullanım için tercih eden firmalar, telefonların suya ve toza dayanıklılıklarını arttırmak için böyle bir yola başvuruyor. Kullanıcıların IPhone ve Galaxy S serilerinin kullanımına alıştığını ve klasik telefonlardaki çıkarılabilir batarya özelliğinin vazgeçilmez olmadığını gören LG yetkilileri de telefonun sağlamlığını tercih ederek çıkarılabilir batarya özelliğini terkediyor.

Önümüzdeki ay Barcelona'daki Dünya Telefon Kongresi fuarında tanıtılması beklenen G6'nın başka ne tür yeniliklerle kullanıcılara sunulacağı ise kongreye kadar beklenecek gibi görünüyor.

2016 yılının ilk dokuz ayındaki verilere göre LG dünya telefon piyasasında pazar payının %3.9'luk kısmına sahip olarak telefon üreticileri arasında ilk beşe girmeyi başarsa da G5'in beklenen ilgiyi görmemesi ve V20 için yapılan pazarlama giderleri şirketi şu an için 220 milyon dolar gibi bir zararı olduğu söyleniyor. G6'nın bu açığı kapatıp kapatamayacağı ise merak konusu.

Etiketler: LG G6, IPhone, Galaxy S, Barselona dünya telefon kongresi, batarya, telefon pazarı ilk beş, telefon piyasası, akıllı telefon,

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap