Note 7 Yeniden Piyasaya Çıkıyor


Teknonce > Teknoloji > Note 7 Yeniden Piyasaya Çıkıyor
Note 7 Yeniden Piyasaya Çıkıyor

Hakkında çok konuşulan ve teknik arızalar yüzünden birçok eleştiriye maruz kalan teknoloji devi Samsung, Note 7'yi yenilenmiş şekilde yeniden piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Samsung'un Note 7 modeli yaşanan skandallardan sonra piyasadan toplatılmış, toplanılmayan cihazların da kitleneceği açıklanmıştı. Kullanıcılar tarafından hala unutulmayan Note 7'nin olaylı geçmişinden sonra piyasaya yeniden sürülüp sürülmeyeceği, sürülse bile şirketin kendini nasıl affettireceğine dair düşünceler merak konusuydu. Bu konuya dair Samsung'dan gelen bazı bilgiler bu modelin yeni sürümü hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir.Daha önce piyasaya çıkan Note 7'nin patlama olayı bir çok kişiyi ürkütmüş ve markanın değerini de sorgulamaya yöneltmişti. Ancak Samsung'un yaptığı yeni düzenlemelerle bu tür tehlikelere neden olan sorun belirlenmiş ve önlemi alınmış gibi duruyor. Note FE ismiyle çıkacak olan yeni ürünün bataryası bir önceki sürüme göre daha küçük olacak. Cihazın ihtiyaç duyduğu enerjiyi uygun şekilde karşılamaya yönelik bu hamlenin sorunları tamamen çözüp çözmediği merak konusu. Diğer taraftan Samsung'un kullanıcılardan topladığı cihazları imha etmemiş olması da akıllarda soru işareti bırakıyor. Görünüşe göre toplatılan cihazlar üzerinden yapılan düzenlemeler söz konusu.

Yeni ve en güncel yazılımıyla beraber 7 Temmuzda resmi olarak satışa sunulacak Note FE'nin nasıl bir performans sergileyeceğine dair teknoloji kitlelerinin gözleri şimdiden Samsung'un üzerine çevrilmiş durumda. Bu beklentilerin yanı sıra Note FE'nin tercih edilmesine sebep olacak bir etkense cihazın 620 $ (dolar) gibi bir fiyatın altında olacağının duyurulması. 

Etiketler: samsung note 7, note 7 FE, note fe, yeni note 7, note 7 piyasa, note 7 çıktı, note 7 FE ne kadar

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap