O Uygulamayı Kullanan Turkcell'den 1 GB Kazanıyor!


Teknonce > Teknoloji > O Uygulamayı Kullanan Turkcell'den 1 GB Kazanıyor!
O Uygulamayı Kullanan Turkcell'den 1 GB Kazanıyor!

Turkcell, bazı uygulamaların kullanımıyla internet hediye etmeye devam ediyor. Turkcell 1 GB internet hediye eden uygulama nedir? 

Turkcell'in hediye internet veren uygulamalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Türkiye'nin en çok kullanılan GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, kullanıcıların gönlünü hoş tutmak ve kullanıcı sayısını arttırmak için uygulamalar üzerinden internet dağıtarak hem uygulamalarını popüler hale getiriyor, hem de müşterilerini elinde tutmaya çalışıyor.Bu sefer sizlere tanıtacağımız uygulama ise BİP. Tek yapmanız gereken ise uygulamayı kurup buradan bir grup mesajı göndermek. Bilindiği gibi BİP Turkcell'in mesajlaşma uygulaması olarak çıkarılmıştı. Uygulamanın yaygınlaşması için de Turkcell böyle bir kampanya düzenliyor. Uygulamayı elbette başka GSM operatörlerine bağlı kullanıcılar da indirebiliyor ancak hediye internet hizmetinden faydalanabilmek için Turkcell hat sahibi olmanız şart.

Yalnız bilmeniz gereken önemli bir husus da hediye interneti kazanabilmek için çok vaktiniz kalmadığı! Bu yılın sonunda bitecek olan kampanya, yıl sonuna kadar hediye internet dağıtmaya devam edecek.

Kampanya başlangıç tarihi çok da yeni olmasa da birçok kullanıcı hala BİP hediye internetten habersiz ve Turkcell'in hediye internet hizmetinden faydalanmıyor. Yılbaşına kadar Turkcell kullanıcılarının bu hediye interneti kullanabilmesi için sizlerle paylaştık. İlerleyen zamanlarda hediye internet veren uygulama bilgileri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler: turkcell hediye internet veren uygulama, turkcell bedava internet, turkcell hediye internet bip

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap