Önceki Yaşamında Marslıymış!


Teknonce > Astronomi > Önceki Yaşamında Marslıymış!
Önceki Yaşamında Marslıymış!

Rusya'da ortaya çıkan ve henüz 18 aylıkken konuşmaya, okumaya ve yazmaya başlayan çocuğun önceki hayatında Marslı olduğunu iddia etmesinden sonra tartışmalar devam ediyor. Gerçekten Mars'ta yaşam var mıydı?

Çevresindekiler tarafından dahi olarak bilinen ve şimdilerde 20 yaşında olan Rus asıllı Boriska Kipriyanovich'in geçmiş yaşamında Mars'ta yaşadığını söylemesinin ardından tartışmalar dinmek bilmiyor. Özellikle komplo teorisyenleri iddiaların peşini bırakmazken, Boris'in Mars ve Dünya'yla ilgili söyledikleri de ayrıca dikkat çekici.Boriska'nın durumu ve söyledikleri, ailesi tarafından başvurulan uzmanları bile şaşkınlık içinde bırakıyor. Boriska'nın hikayesi Boriska: Indigo Boy from Mars' belgeseli ile 2008 yılında ekranlara da taşınmıştı ve üzerine yapılan tartışmalar da dinmek bilmiyor. Boriska yaklaşık olarak konuşmaya başladığı zamandan beri uzmanlara, Dünya'dan önceki hayatını Kızıl Gezegen Mars'ta yaşadığını söylüyor. 

Boriska Kipriyanovich'in söylediklerine göre Mars’ta yaşayan insanlar hala varlar, ancak gezegen nükleer bir facia sonucu mahvolduğu için herkes yerin altında yaşıyor. 2 metrelik boyları olan ve 35 yaşından sonra yaşlanmamaya başlayarak ölümsüz olan komşularımız, gezegenler arası seyahat edebilecek teknolojiye ulaşmış bir medeniyet. Ayrıca Mars medeniyeti, karbondioksit soluyarak yaşıyormuş.

Doktor olan annesi ise küçük yaşlardan beri Boriska'nın değişik biri olduğunu savunuyor. Normal çocuklardan çok daha önce konuşmaya, okumaya ve yazmaya başladığını söyleyen anne, evde uzay biliminden söz edilmemesine rağmen Boriska'nın verdiği bilgilerin de kendilerini şaşırttığını söylüyor. 

Boriska, insanlığın çözmesi gereken çok daha fazla sır olduğunu ve bunların anahtarının Mısır'daki Büyük Gize Sfenksi'nde saklandığını iddia ediyor. İnsanlığın kaderi, Büyük Gize Sfenksi'ndeki sır açığa çıkınca bir anda büyük bir değişime uğrayacak. Boriska, sırların Büyük Gize Sfenks'inde yer aldığını hatırlasa da açma mekanizmasının yerini ve şeklini tam olarak hatırlamıyor. Ancak Sfenks'in kulak kısmında bir yerler olduğunu söylüyor. 

Boriska Kipriyanovich 7 yaşındayken, Mars'taki geçmiş yaşamı hakkında konuşmaya ve Mars'ta yaşayan insanlardan söz etmeye başladığında Rusya'da büyük yankı uyandırmış ve bir hayli ilgi görmüştü. Son zamanlarda medya kuruluşlarında çıkan haberlerle bir kere daha Mars'ta yaşam olup olmadığı tartışması Dünya gündemine oturdu.

Etiketler: Boriska Kipriyanovich, marsta yaşam var mıydı, Mars’ta yaşayan insanlar

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap