PES 2019'a Dair İlk Bilgiler Ortaya Çıktı


Teknonce > Oyun > PES 2019'a Dair İlk Bilgiler Ortaya Çıktı
PES 2019'a Dair İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Konami tarafından piyasaya sürülen ve birçok kişi tarafından severek oynanan PES serisinin yeni oyunu olan PES 2019 ile ilgili ilk bilgiler Hong Kong PSN tarafından yanlışlıkla sızdırıldı. İşte PES 2019 ile ilgili sızdırılan bilgiler...

Dünya'nın en çok oynanan futbol oyunları arasında yer alan PES serisinin yeni oyunu PES 2019'a ait detaylı bilgiler ve görseller ortaya çıktı. Çıkışını yaptığı ilk seriden itibaren her oyunu çok sevilen PES serisinin, yeni oyunu PES 2019 oldukça iddialı geliyor. Pro Evolution Soccer 2019'un önümüzdeki Eylül ayında piyasaya sürüleceği söylenmişti. Sızan bilgilerden sonra çıkış tarihiyle ilgili bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor. KONAMİ tarafından piyasaya sürülecek olan PES 2019 henüz geliştirilme aşamasında... PES 2019 ile birlikte lisanslı liglerin sayılarında artış sağlanacak. Bununla birlikte MyClub modu komple yenilenecek ve FİFA serilerinde bulunan haftanın veya ayın oyuncusu gibi özel futbolcu detaylarına da yer verilecek.

PES 2019 ile birlikte oyuna 11 adet yeni animasyon oyuna eklenecek ve bu animasyonların bazıları şut ve pas ile ilgili olacak. 4K HDR görüntü kalitesi ile akıcı ve gerçekçi grafikler oyuncuların daha keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. Yeni liglerin lisanslarıyla beraber transfer sistemi daha gerçekçi bir hale gelecek ve Master League modu oldukça heyecanlı olacak.

Hatırlanacağı üzere UEFA ve Konami arasındaki 10 yıllık lisans anlaşması PES 2018 ile birlikte sona ermişti. Bundan dolayı yeni bir anlaşma imzalanana kadar PES serisinde Şampiyonlar Ligi müziği çalmayacak.

Hong Kong PlayStation Store üzerinde sızdırılan PES 2019 oyununun ilk detaylı ayrıntıları bu şekilde. Oyunun beklentileri karşılayıp karşılayamayacağı ise merak konusu...

Etiketler: pes 2019 bilgileri sızdı, pes 2019 ilk bilgiler, pes 2019

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap