Playstation 4 Slim 999TL!


Teknonce > Teknoloji > Playstation 4 Slim 999TL!
Playstation 4 Slim 999TL!

Geçtiğimiz günlerde çeşitli sebeplerle gündeme gelen BİM marketleri PlayStation 4 Slim fırsatı sunuyor. Şu günlerde ulaşması zor ürünlerden PlayStation 4'ü Slim modeliyle 2 Haziran günü satışa sunulacak.

Teknolojik ürünlerde çeşitli kampanyalarla popüler ürünleri tüketiciyle buluşturan BİM marketleri bu kez de PlayStation 4 ürünü kampanyası yapıyor. Yayınlanan satış kataloğundan ulaşılınan bilgiye göre 2 Haziran günü belirli BİM şubelerinde PlayStation 4 satılacak. Belirlenen fiyatsa 999 TL. Sınırlı sayıda satılacak olan bu ürün için tüketiciler şimdiden plan yapmaya başladı bile.Satılacak olan model PlayStation 4 Slim modeli 500 GB hafızaya sahip. Kutu içeriği olarak ayrıca bir adet DualShock cihazı ile beraber verilecek. PlayStation4 Slim PlayStation 4 modeli baz alınarak kasa boyutu daha ince olacak şekilde tasarlanmış. Temel olarak bir farklılık yok. Muhtemelen bir satış kampanyası için özel olarak bu fiyata sunulan PlayStation 4 Slim'in SONY firmasının satışlarına hareket getireceği muhtemel.

Stokların sınırlı olacağı bu kampanyada ürünü satın almak için çok sistematik davranmamız gerekebilir. Her bir şubede büyük olasılıkla bir adet olacak şekilde satışa sunulacak PlayStation 4 Slim'i edinmek isteyenlere bol şanslar dileriz. Unutmamanız için tekrarlayalım 2 Haziran günü satışa başlanılacak.Uzun fiyatla playstation kısa sürede tükenebilir.

Etiketler: ucuz playstation, bim playstation

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap