Realme Watch S Türkiye'de Satışa Sunuldu!


Teknonce > Teknoloji > Realme Watch S Türkiye'de Satışa Sunuldu!
Realme Watch S Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Realme'nin yeni akıllı saati Watch S, Amazon Türkiye'de satışa sunuldu. Realme Watch S'in özellikleri nelerdir? Realme Watch S fiyatı ne kadar? Ayrıntılar haberimizde...

Realme Watch'un ardından bu kez şirket, Realme Watch S adında yeni bir saat daha ortaya çıkardı. Önceki saatten farklı olarak köşeli değil, yuvarlak bir tasarımın kullanıldığı Watch S, 1.3 inç ekran büyüklüğüne sahip. Ekranın parlaklık seviyesini ortam ışığına göre optimize eden ve kullanıcının ayrıca ayar yapmasına ihtiyaç bırakmayan saatte; kürek, koşu, masa tenisi, futbol, badminton, yoga dahil 16 spor modu desteği bulunuyor.Yeni nesil akıllı saat ve akıllı bilekliklerde olduğu gibi Realme Watch S'de kandaki oksijen değerini ölçebiliyor, kalp atış sensörü ile kalp ritmini anlık olarak takip edebiliyor. Uyku takibi de yapan ürün; aynı zamanda müzik kontrolü, arama cevaplama, kamera kontrolü gibi özelliklere de sahip. 15 gün batarya ömrüne sahip olan Realme Watch S, 390 mAh kapasiteli bataryasıyla dikkat çekiyor ve kutu içeriğinden ayrıca manyetik şarj cihazı çıkıyor.

IP68 sertifikasına sahip olan ve bu sayede suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıda olan ürün; mavi, turuncu, siyah ve yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunuyor. Realme Watch S, bugünden itibaren amazon.com.tr adresinde 899 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

Etiketler: realme watch s, realme watch s özellikleri, realme watch s fiyatı

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap