Red Dead Redemption 2 Hileleri


Teknonce > Oyun > Red Dead Redemption 2 Hileleri
Red Dead Redemption 2 Hileleri

Red Dead Redemption 2 (RDR2hilelerini sizler için derledik. 

Red Dead Redemption 2 Hileleri 

Oyunu duraklatın, "Hileler Listesi" seçeneğini seçin ve hile kodlarını girmeyi seçin. Not: Bazı hileler, kullanmadan önce belirli oyun içi gereksinimleri karşılamanızı gerektirir. Ek olarak, kodları etkinleştirmek, oyunun kaydedilmesini ve başarıların kazanılmasını engeller. Red Dead Redemption 2 hile kodlarını etkinleştirmeden önce oyunu manuel olarak kaydetmeniz önerilir. Ayrıca hileler büyük / küçük harfe duyarlı değildir.Sonsuz cephane
Sınırsız cephaneye sahip olmak için kod olarak "Abundance is the dullest desire" ifadesini girin. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için Valentine'da "New Hanover Gazette No. 27" gazetesini satın almanız gerekir (Bölüm 2).

Sonsuz ölü göz
Sınırsız ölü göze sahip olmak için kod olarak "
Be greedy only for foresight" girin.

Sonsuz dayanıklılık
Sınırsız dayanıklılığa sahip olmak için kod olarak "
The lucky be strong evermore" girin. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için West Elizabeth'teki "Blackwater Ledger No. 68" gazetesini satın almanız gerekir (Bölüm 5).

Ağır silahlar
Pump-Action Shotgun, Bolt Action Rifle, Mauser Pistol ve Semi-Automatic Pistol'ün kilidini açmak için kod olarak "
Greed is American Virtue" girin. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için, "Reklamcılık, Yeni Amerikan Sanatı" görevini (Bölüm 3) tamamladıktan sonra bir Lamoyne gazetesi satın almanız gerekir.

Basit silahlar
Basit silahların kilidini açmak için kod olarak "
A simple life, a beautiful death" girin.

Gizli silahlar
Gizli silahların kilidini açmak için kod olarak "
Death is silence" girin.

Sağlığı, dayanıklılığı ve ölü gözü güçlendirin
Sağlığı, dayanıklılığı ve ölü gözü güçlendirmek için kod olarak "
You Seek More Than The World Offers" yazın. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için, "New Hanover Gazette No. 36" gazetesini (Bölüm 6) satın almanız gerekir.

Tam sağlık, dayanıklılık ve ölü göz
Sağlığı, dayanıklılığı ve ölü gözü yeniden doldurmak için bir kod olarak "
You flourish before you die" yazın.

500 $ ekle
500 $ eklemek için kod olarak "
Greed is now a virtue" girin.

Tüm kamp yükseltmeleri
Tüm kamp yükseltmelerinin kilidini açmak için kod olarak "
Share" girin.

Tüm kıyafetler
Tüm kıyafetlerin kilidini açmak için kod olarak "Vanity. All is vanity" girin. Not: Bu kod, bir gazetenin etkinleştirilmesini gerektirir.

Tüm tarifler
Tüm tarifleri öğrenmek için kod olarak "Eat of Knowledge" girin.

Tüm haritayı göster
Tüm haritayı ortaya çıkarmak için kod olarak "
You Long for Sight but See Nothing" yazın. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için, "Kan Davaları, Antik ve Modern" görevini (Bölüm 3) tamamladıktan sonra bir Lamoyne gazetesi satın almanız gerekir.

Yüksek onur
Yüksek şeref sahibi olmak için kod olarak "
Virtue Unearned is not virtue" yazın. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için West Elizabeth'teki "Blackwater Ledger No. 67" gazetesini satın almanız gerekir (Bölüm 4).

Onur bakiyesini sıfırla
Onur bakiyesini sıfırlamak için kod olarak "
All is balance" girin.

Aranan seviyeyi artırın
İstediğiniz seviyeyi artırmak için kod olarak "
You want punishment" yazın.

Aranan seviyeyi azaltın
İstediğiniz seviyeyi düşürmek için kod olarak "
You want freedom" girin.

At bağını artırın
At bağını artırmak için kod olarak "
My kingdom is a horse" girin.

At düdük aralığını artırın
Atın ıslık aralığını artırmak için kod olarak "
Better than my dog" yazın.

Buggy oluştur
Buggy oluşturmak için kod olarak "
Keep your dreams light" yazın.

Sirk vagonu oluştur
"
Would you be happier as a clown?" Yazın. bir sirk vagonu oluşturmak için bir kod olarak. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için West Elizabeth'teki "Blackwater Ledger No. 73" gazetesini satın almanız gerekir (Son Söz - Bölüm 2).

Yarış atı yarat
"
Run! Run! Run!" Girin. bir yarış atı oluşturmak için bir kod olarak.

Rastgele at oluştur
Rastgele bir at oluşturmak için kod olarak "
You want something new" yazın.

Üstün at yaratın
Üstün bir at oluşturmak için kod olarak "
You want more than you have" ifadesini girin.

Vagon oluştur
Bir vagon oluşturmak için kod olarak "
Keep your dreams simple" yazın.

Savaş atı yarat
Bir savaş atı oluşturmak için kod olarak "
You are a beast built for war" yazın. Not: Bu kodun etkinleştirilebilmesi için West Elizabeth'teki "Blackwater Ledger No. 72" gazetesini satın almanız gerekir (Son Söz - Bölüm 1).

Ölü Göz Seviyesi 2'yi ayarlayın
Ölü Göz Seviyesi 2'yi ayarlamak için kod olarak "
Make me better" ı girin.

Ölü Göz Seviyesi 3'ü ayarlayın
Ölü Göz Seviyesi 3'ü ayarlamak için kod olarak "
I shall be better" girin.

Ölü Göz Seviyesini Ayarla 5
Ölü Göz Seviyesi 5'i ayarlamak için kod olarak "
I seek and I find" yazın.

Sarhoş ol
Sarhoş olmak için kod olarak "
A fool on command" girin.

Red Dead Redemption 2 Hileleri 

Kolay Sigara Kartları
RDR2'de her biri 12 kart içeren 12 setten oluşan 144 Sigara Kartı bulunmaktadır. % 100 tamamlanma için bir tam set almak gerekir. Hepsini toplamak için önce Flatneck istasyonundaki bir yabancıdan "Sigara ve Diğer Hobiler" görevine başlamalısın. "Kim Günahsız Değildir" 2. Bölüm hikaye görevinden sonra kullanılabilir hale gelir. Set başına bir kart ancak bu görevi kabul ettikten sonra kullanılabilir hale gelir. Tüm kartı hızlı ve kolay bir şekilde toplamak için, tamamen yükseltilmiş bir el çantasıyla yaklaşık 2.000 ABD Doları ile 10 dakika arasında veya temel bir çantayla 60 dakika arasında ihtiyacınız var. Aşağıdaki adımları tamamlayın:

1. Herhangi bir Genel Mağazaya gidin (örneğin, Sevgililer Günü'nde).
2. Premium Sigara Paketleri satın alın (Hükümler - Tütün - Premium Sigaralar).
3. Mağaza kitabını kapatmak için Circle'ı basılı tutun.
4. Satchel'i açın. Envanterinizden tüm Premium Sigaraları atın.
5. Yeni Premium Sigaralar satın alın, atın ve tekrarlayın. Not: Bunu daha da kolaylaştırmak için, sigaraları raftan satın alın ve oraya atın, ardından katalog animasyonu olmadan hemen orada tekrar satın alın.
144 Sigara Kartının tamamını alana kadar bunu yapmaya devam edin. Dergide kaç tane topladığınızı görebilirsiniz. Her Premium Sigara Paketi size rastgele bir kart verir, ancak tüm kartları alana kadar satın almaya devam edebilirsiniz. Hikayeyi tamamladıktan sonra, kartları satın almak için fazlasıyla yeterli olan 20.000 $ alırsınız. 144 kartın hepsini aldığınızda, onları postanedeki görev vericiye postalayın. Bu yöntemi kullanmanın en iyi yanı, görev vericiden aldığınız ödüllerin size kartların maliyetinden daha fazla para kazandırması ve herhangi bir Fence satıcısında kopyaları satabilmenizdir. Ayrıca bu koleksiyon parçalarını almak için yaklaşık 15 saatinizi koşturmak zorunda değilsiniz.

Hızlı seyahat ve ücretsiz hızlı seyahatin kilidini açma
Red Dead Redemption 2'de üç tür hızlı seyahat (ve otomatik at yolculuğu) vardır. 2. Bölüm: "Borç Verme ve Diğer Günahlar" (Strauss tarafından verilir) tamamlandıktan sonra, defterin kilidini açacaksınız. Daha sonra ondalık kutusuna para koyabilir ve kampı yükseltebilirsiniz. Konaklama kategorisindeki iki kamp yükseltmesini satın alın: "Önce İlk Şeyler" (220 $) ve "Sıradaki" (325 $). İkinci yükseltme, Arthur'un çadırının arkasındaki hızlı seyahat haritasının kilidini açar. Ancak, bu hızlı seyahat yalnızca tek yönlüdür. Sadece keşfedilen kasabalara ulaşmak için kullanılabilir ve kampa geri dönmenin bir yolu yoktur. Oyunun bilmediği gizli bir özellik var. Haritanın herhangi bir yerine bir yol noktası işaretçisi yerleştirin, ardından yolda sürmeye başlayın ve atınızın otomatik olarak işaretli konuma koşmasını sağlamak için Dokunmatik Ekranı basılı tutun. Daha sonra düğmeyi bırakabilir ve işaretli konuma giderken bekleyebilirsiniz. Not: Yırtıcılar ve haydutlar yol boyunca size yine de zarar verebilir - bu yüzden gözünüzü dört açın. Tren istasyonlarından ve posta arabalarından 5 ila 15 $ 'a hızlı seyahat de var, ancak kendi kampınıza değil, yalnızca şehirler arasında seyahat edebilirsiniz. Kampınıza en yakın kasabaya ulaşmak için bu seçeneği kullanabilir ve ardından yolun geri kalanına binebilirsiniz.

Gizli silahlar
İlgili gizli silahı almak için belirtilen görevi başarıyla tamamlayın veya listelenen konuma gidin:

Gizli silahlar

Algernon's Revolver: "Duchesses And Other Animals" Stranger görevini başarıyla tamamlayarak kilidini açın. Bu göreve başlamak için Saint Denis'deki dükkanında Algernon Wasp ile konuş.

Calloway'in Revolver'ı: Valentine'daki salonda yazarla konuşarak takip edeceğiniz düellocu hedeflerden biri olan Slim Grant'ten toplayın. Seni beş düellocuyu yenmek için "The Noblest Of Men ve A Woman" Yabancı görevine gönderecek (Slim Grant onlardan biri). Slim Grant'in yerini bulmak için Annesburg'daki Şerif ile Bölüm 4-6'da konuşun.

Flaco's Revolver: Valentine'daki salonda yazarla konuşarak takip edeceğiniz düellocu hedeflerden biri olan Flaco Hernandez'den toplayın. Beş düellocuyu yenmek için sizi "The Noblest Of Men ve A Woman" Yabancı görevine gönderecek (Flaco Hernandez onlardan biri). Flaco, Colter'in dışında, Cairn Gölü yakınlarında bulunan kampında bulunabilir.

Granger's Revolver: Valentine'daki salonda yazarla konuşarak takip edeceğiniz düellocu hedeflerden biri olan Emmet Granger'dan toplayın. Beş düellocuyu yenmek için sizi "The Noblest Of Men ve A Woman" Yabancı görevine gönderecek (Emmet Granger onlardan biri). Emmet Granger, Flatneck İstasyonu'nun doğusundaki çiftlikte bulunabilir.

Micah'ın Revolver'ı: Sonsöz 2'yi tamamladıktan sonra Micah'ın Hagen Dağı'ndaki kampına geri dönün. Micah'ın "American Venom" daki son çatışmanın olduğu yerde bulunan eşsiz tabancasını toplamak için donmuş cesedini yağmalayın.

Midnight Pistol: Valentine'daki salonda yazarla konuşarak takip edeceğiniz düellocu hedeflerden biri olan Billy Midnight'tan alın. Beş düellocuyu yenmek için seni "The Noblest Of Men ve A Woman" Yabancı görevine gönderecek (Billy Midnight onlardan biri). Billy Midnight'a Rodos'taki tren istasyonundan ulaşılabilir.

Otis Miller'ın (Altın) Tabanca: New Austin'deki Cholla Springs'in (kuzey dağları boyunca, Twin Rocks'ın batısında) kuzeyindeki küçük bir mağarada gizli bir hazine sandığında bulunur. Mağarayı bulmak için iki hazine avı haritasına ihtiyacınız var. Bir harita parçası, Batı Elizabeth'teki Little Creek Nehri'nin en kuzey ucunun doğusundaki Hermit Kadın kulübesinde yer almaktadır. İkinci harita parçası Annesburg'un hemen kuzeyindeki Manito Glade kabininde bulunuyor. Not: Altın Tabanca, yalnızca Sonsöz'e başladıktan sonra kullanılabilir. Hazine sandığı da haritanın her iki parçası da elde edilene kadar görünmeyecek.

Nadir Yuvarlanan Blok Tüfeği: "Spor İçin Sihirbazlar" görevinin sonunda ahırdan keskin nişancı atışından toplayın.

Nadir Av Tüfeği: Hermit'ten toplayın. Hermit, Hanging Dog Ranch'in batısındaki bir mağarada bulunabilir. Mağaranın derinliklerinde, Hermit görünecek. Onunla beş defaya kadar konuşabilirsiniz. Her ziyaret arasında üç oyun içi gün beklemelisin. Onu öldürürseniz, tüfeği düşürür.

Gizli yakın dövüş silahları

Antik Tomahawk: Wapiti Kızılderili Rezervi'nin doğusunda, Calumet Ravine'nin doğu tarafında bir hedefe sıkışmış olarak bulundu.

Boynuz Bıçağı: Hanging Dog Ranch'in kuzeybatısında, ölü bir ayıya sıkışmış olarak bulunmuştur.

Kırık Korsan Kılıcı: Saint Denis'in güneyinde bir adada bulunur. En güneydeki köprüden güneye şehre gitmek için bir tekne kullanın.

İç Savaş Bıçağı: Van Horn'un dışında terk edilmiş bir kale olan Fort Brennand'ın bodrum katında bulunur.

Double Bit Hatchet: Wallace İstasyonu'nun kuzeybatısında bir ağaç kütüğünün üzerinde bulunur.

Hewing Hatchet: Aytaşı Göleti'nin güney kıyısında, bir ağaç kütüğünün üzerinde bulunur.

Hunter Hatchet: Widow's Rock'un güneyinde, bir ağaç kütüğüne sıkışmış halde bulunur.

Jawbone Knife: Kilidini açmak için "A Test Of Faith" Stranger görevini başarıyla tamamlayın. Yabancı, New Hanover'daki Horseshoe Overlook'un güneybatısında bulunabilir.

Rusted Double Bit Hatchet: Annesburg'da bir ağaç kütüğünde bulunur. Kömür brülöründen kuzeye gidin.

Paslı Avcı Baltası: O'Creagh's Run ile Elysian Havuzu arasındaki bir kulübenin yanında, bir ağaç kütüğünde sıkışmış halde bulunur.

Viking Hatchet: Beaver Hollow'un kuzeydoğusunda, merkezdeki iskeletin yanında Eski Mezar alanında bulunur.

Geniş Bıçaklı Bıçak: Shann Dağı'nın batısındaki Beryl's Dream madeninde bulunur. Girişi temizlemek için patlayıcı pistonu ile etkileşime geçin. Bıçak derinlerde bir cesedin içinde.

Gizli Vampir konumu
Gizli bir vampirle karşılaşmak için önce Saint Denis'te duvarlara yazılan beş gizli mesajı bulun. Beş gizli mesaj aşağıdaki konumlarda bulunabilir:

1. Sokakta, postanenin kuzeyinde. Çimlerin arkasındaki salonda bulunur.
2. Daha kuzeyde, kemerli koridor çıkmazında bulundu.
3. Kasap ve bakkalın bulunduğu binanın güney duvarında bulunmuştur.
4. Tuzakçının bulunduğu yere yakın bir kapının arkasındaki küçük bir avluda bulundu.
5. Saint Denis'teki ikinci "N" nin kuzeyindeki büyük kırmızı bir binanın yanında bulundu.
Beş karalamanın tümünü bulup günlüğünüze ekledikten sonra, alanın bir haritasını çizeceksiniz. Vampir şimdi kilisenin güneyinde, bir ara sokakta doğacak. Üç gün bekleyin, ardından vampirle karşılaşmak için gece dönün. Rastgele ortaya çıkıyor. Büyük salonda uyuyun ve pentagram haritanızda gösterilen kilisenin güneyindeki sokağı kontrol edin. Çocuklar ara sokakta değilse, vampir doğar. Vampire çok yaklaşırsanız, sizi tek bir bıçak saldırısıyla öldürür.

Bonus cutscene
Bonus bir ara sahneyi izlemek için% 100 oyun tamamlamaya ulaşın.

Jack Hall Gang hazine haritası avı yeri ve çözümü
Bu hazine avı, RDR2'deki "Parlayan Her Şey" Yabancı görevinin bir parçasıdır. % 100 kontrol listesi altındaki "Hazine Avcısı" tahsil edilebilir görevine dahil edilir. Harita, Maximo'dan "Tüm Parıltılar" görevini kabul ettikten sonra satın alınır. Onu zaten soyduysanız ve öldürdüyseniz, herhangi bir çit satıcısından satın alabilirsiniz. Daha sonra üç hazine yeri bulmalısınız. İlk ikisi aslında sizi bir sonraki ipucuna götüren haritalardır. Üçüncü konum, iki altın külçeden oluşan nihai hazinedir. Bunlar bir çit satıcısında 1.000 dolara satılabilir. Bu, oyunun başlarında hızlıca para kazanmanın iyi bir yoludur (Bölüm 2'den başlayarak).

Red Dead Redemption 2 Hileleri 

Zehirli Yol hazine haritası avı yeri ve çözümü
Bu hazine avı, videoda gösterildiği gibi Cairn Gölü'ndeki bir kulübede bir harita topladığınızda başlar. % 100 kontrol listesi altındaki "Hazine Avcısı" tahsil edilebilir görevine dahil edilir. Daha sonra üç hazine yeri bulmalısınız. İlk ikisi aslında sizi bir sonraki ipucuna götüren haritalardır. Üçüncü konum, dört altın külçeden oluşan nihai hazinedir. Bunlar bir çit satıcısında 2.000 dolara satılabilir. Bu, oyunun başlarında hızlıca para kazanmanın iyi bir yoludur (Bölüm 2'den başlayarak).

Tüm mini oyun konumları
Dört mini oyun vardır: Blackjack, Dominoes, Five Finger Fileto ve Poker. "Hobby Horse" başarısını elde etmek için hepsini bir anlığına oynamaya başlamanız yeterli. Maçı kazanmanıza, hatta bitirmenize gerek yok. Bir oyun için oturduktan sonra, tekrar ayağa kalkabilir ve ayrılabilirsiniz. "İlerleme" - "Toplam Tamamlanma" - "Masa Oyunları" altındaki duraklatma menüsünde bunu takip edebilirsiniz. Mini oyunlar aşağıdaki konumlarda bulunabilir:

Blackjack: Rodos'ta bulundu (Salon)
Domino: Saint Denis'te (Park) Bulundu
Beş Parmak Fileto: Çilekte Bulunur
Poker: Saint Denis'de (Salon) Bulundu
Tüm Dinosaur Bone konumları
RDR2'deki 30 Dinozor Kemiğinin tümünü bulmak için belirtilen yerleri arayın. Dinosaur Bone,% 100 tamamlanmaya ulaşmak için gerekli olan bir koleksiyon türüdür ve Deborah MacGuiness için "A Test Of Faith" Stranger görevini tamamlamak için gereklidir. Hiçbiri gözden kaçmaz. Bununla birlikte, ödül avcılarının hikayeyi tamamlayana kadar sizi anında öldüreceği New Austin bölgesinde sekiz tane bulunur. Yani hepsini toplamak için önce oyunu tamamlamalısın. Dinozor Kemiklerini vurgulamak için yanlarında kartal gözüyle daima L3 + R3 tuşlarına basın.

Tüm Dreamcatcher konumları
RDR2'deki 20 Dreamcatcher'ın tümünü bulmak için belirtilen konumları arayın. Dreamcatchers, ağaçlarda asılı duran bir koleksiyon türüdür. Bölüm 2'ye ulaştıktan sonra herhangi bir zamanda toplanabilirler. Hiçbiri gözden kaçmaz. Ağaca yaklaşın ve Düş Kapanı'nı araştırmak için Üçgen'i tutun. Sarı renkle vurgulamak için L3 + R3 tuşlarına basın, böylece daha kolay görünürler. Duraklatma menüsüne gidip "İlerleme" - "Toplam Tamamlanma" - "Düş Kapanı" seçeneklerine giderek kaç tane Dreamcatcher bulduğunuzu görüntüleyebilirsiniz. Toplam oyun tamamlamanıza% 2 eklerler. Elysian Pool'daki şelalenin arkasındaki mağaradan Kadim Ok Ucu avantajını elde etmek için tüm Düş Kapanları toplayın. Yayı kullanırken dayanıklılığınızın iki kat daha uzun süre dayanmasını sağlar.

Tüm mezar yerleri
RDR2'deki dokuz mezarın tümünü bulmak için belirtilen yerleri arayın ve "Saygıları Ödemek" başarısını elde edin. Graves,% 100 tamamlanmaya ulaşmak için gereken bir koleksiyon türüdür. Sadece hikayeyi tamamladıktan sonra ortaya çıkıyorlar. Yani bunu yapmadan önce hikayeyi oynamalısınız.

Zaman çizelgesi

1. Jenny Kirk - 0:05
2. Davey Callander - 0:55
3. Kartal Sinekleri - 01:30
4. Arthur Morgan - 01:55
5. Susan Grimshaw - 2:43
6 ve 7. Hosea Matthews ve Lenny Summers - 3:30
8. Kieran Duffy - 4:13
9. Sean MacGuire - 4:37

Red Dead Redemption 2 Hileleri 

Tüm Efsanevi Hayvan konumları
Red Dead Redemption 2'deki 16 Efsanevi Hayvanın tümünü bulmak için belirtilen yerleri arayın.% 100 tamamlama için sadece beş Efsanevi Hayvan bulmak gerekir. Bununla birlikte, hepsini bulmak "Skin Deep" ve "Zoologist" başarıları için gereklidir ve aynı zamanda size pasif avantajların kilidini açan ıvır zıvırlar ve tılsımlar için birçok malzeme sağlar. Bölüm 2'de Hosea ile ayı avından sonra, ondan Efsanevi Hayvanlar haritasını alırsınız (Satchel'inizde Belgeler altında görüntülenebilir). Hikayeyi tamamlayana kadar hepsini tamamlayamazsınız, çünkü üçü Sonsöz'e kadar kullanılamayan bir alanda. Efsanevi "Giaguaro" Panter, yalnızca ilk dokuz Usta Avcı görevini tamamladıktan sonra ortaya çıkar. Efsanevi Hayvanları bulmak için arama alanına gidin ve sol üst köşede "Efsanevi Hayvan Bölgesine girdiniz. İpuçlarını bularak ve inceleyerek bu Efsanevi Hayvanı avlayın" yazan bir not göründüğünden emin olun. Ancak o zaman ipuçları ortaya çıkar, ancak arama alanı içindeki rastgele noktalarda görünürler. Kartal görüşüne girmek için L3 + R3 tuşlarına basın ve ipuçları olan sarı "tozu" arayın. Efsanevi Hayvan'a giden yolu bulmak için bu "sarı toz" ipuçlarından üçünü izleyin. Hayvanın doğması için tüm ipuçlarını etkinleştirmeniz gerektiğinden, bölgeyi rastgele dolaşmayın.

Zaman çizelgesi

1. Efsanevi Bharati Boz Ayı - 0:05
2. Efsanevi Mus - 1:48
3. Efsanevi Kunduz - 4:23
4. Efsanevi Domuz - 6:38
5. Efsanevi Boğa Timsahı - 8:48
6. Efsanevi Tilki - 10:48
7. Efsanevi Çakal - 12:00
8. Efsanevi Büyük Boynuz Koçu - 14:10
9. Efsanevi Elk - 15:59
10. Efsanevi Kurt - 18:13
11. Efsanevi Beyaz Bizon - 20:08
12. Efsanevi Buck - 22:52
13. Efsanevi Tatanaka Bizonu - 25:03
14. Efsanevi Pronghorn - 27:03
15. Efsanevi Cougar - 29:30
16. Efsanevi "Giaguaro" Panter - 31:35

Tüm Efsanevi Balık konumları
RDR2'deki 13 Efsanevi Balığın tümünü yakalamak için belirtilen konumlara gidin. Aşağıdaki kılavuz, tüm Efsanevi Balıkları ve "Balıkçı" Yabancı görevinin nasıl tamamlanacağını gösterir. Tüm balıkları ancak hikayeyi tamamladıktan sonra yakalayabilirsiniz çünkü New Austin bölgesi bundan önce kullanılamayacak. Aşağıdaki adımları tamamlayın:

Adım 1. Bölüm 3'te bulunan, ancak hikaye bitene kadar tamamlanamayacak "Balıkçı" Yabancı görevini kabul edin.

Adım 2. Yem Dükkanından Özel Yemler satın alın. Not: Sadece "Balıkçı" Yabancı görevini kabul ettikten sonra kullanılabilirler.

Adım 3. Belirtilen balık tutma noktalarına gidin, tüm balıkları yakalayın ve onları postane aracılığıyla görevi veren kişiye postayla gönderin.

Adım 4. Görevi veren kişiden bir davetiye almak için bir gün sonra postaneye geri dönün; oku onu.

Adım 5. Görevi veren kişiye dönün ve "A Fisher Of Fish II" takip görevini oynayın.

Efsanevi Balıkları yakalamak için videoda görüntülenen Özel Cazibeyi kuşanın (efsaneler yalnızca Özel Yemlerle yakalanabilir). Herhangi bir yem donatmayın. Yem yanlış balığı çekecektir. Efsanevi Balıklar, yalnızca su türlerine uyan, yem yememek için Özel Yemlere çekilir. Yemi suya koyun ve bir ısırık alana kadar yavaşça sarın. Bir ısırık aldığınızda, çabucak sarın ve Sol Analog çubuğu Yukarı ve Aşağı çekin. Sol Analog çubuğu Aşağı çektiğinizde, karakterinizin oltayı yukarı çektiğini görebilirsiniz, bu da balığı anında kendinize doğru çeker. Balık kaçmaya çalışırken sersemlemeyi bırakın, yoksa ip kopacak ve kurtulacaktır. Balıkları yakaladıktan sonra postaneye götürün ve postalayın. Balığı kaybederseniz, yine de postaneye otomatik olarak gönderilir ve daha sonra da postalanabilir. Hiçbir şey gözden kaçmaz.

Zaman çizelgesi

Adım 1: "Balıkçı" görevini başlatın - 0:05
2. Adım: Özel yemler satın alın - 3:03
1. Efsanevi Steelhead Alabalık - 3:28
2. Efsanevi Levrek - 4:21
3. Efsanevi Muskie - 5:06
4. Efsanevi Uzun Burun Gar - 6:00
5. Efsanevi Bullhead Yayın Balığı - 6:36
6. Efsanevi Göl Mersin Balığı - 7:03
7. Efsanevi Bluegill - 7:55
8. Efsanevi Zincir Seçici - 8:41
9. Efsanevi Sockeye Somon - 9:21
10. Efsanevi Smallmouth Bass - 10:06
11. Efsanevi Rock Boss - 10:49
12. Efsanevi Redfin Pickerel - 11:34
13. Efsanevi Largemouth Bass - 12:02
Adım 3: Tüm balıkları görev vericiye postala - 12:52
4. Adım: Postaneden davetiye almak için bir gün sonra geri gelin; oku - 13:08
Adım 5: Görevi veren kişiye geri dönün, "A Fisher Of Fish II" takip görevini oynayın - 13:30

Red Dead Redemption 2 Hileleri 

Tüm Rock Carving konumları
Red Dead Redemption 2'deki on Kaya Oymasını bulmak için belirtilen konumlara gidin. Kaya Oymaları, "Yeni Başlayanlar İçin Jeoloji" Yabancı yan görevinin bir parçasıdır. Ayrıca,% 100 tamamlanmaya ulaşmak için gerekli olan bir koleksiyon türüdür. Oyununuzun tamamlanmasına katkıda bulunması için bu yan görevi tamamlamak önemlidir. Sadece Kaya Oymalarını bulmak herhangi bir oyunun tamamlanması anlamına gelmez - yalnızca görevi tamamlamak buna katkıda bulunur.

Tüm altın madalya listesi
Aşağıdaki video, oyun içi görev günlüğünden her hikaye görevi için eksiksiz Red Dead Redemption 2 altın madalya listesi gereksinimlerini gösterir. Toplam 104 görev var (her birinin bir altın madalyası var). "Altına Hücum" başarımını kazanmak için 104 altın madalyadan 70'inin kilidini açın. Kalan 34 kişiye hiçbir şey için ihtiyaç yoktur. Böylece sizin için en kolay olanları seçebilirsiniz. Altın madalya kazanmak için aynı koşuda tüm gereksinimleri tamamlamanız gerekir. Tüm görevler, görev günlüğünden tekrar oynatılabilir (duraklatma menüsü - İlerleme - Hikaye). Oyun, ilk oynanıştaki gereksinimleri göstermiyor, ancak gereksinimleri biliyorsanız madalyaların kilidini açabilirsiniz, bu yüzden video kullanışlı hale gelir. Tekrarlarda kendinize çok zaman kazandırabilir ve ilk oyununuzda bunları tamamlayabilirsiniz.

% 100 tamamlanma kontrol listesi
Aşağıdakiler, oyun içi ilerleme menüsünden tam Red Dead Redemption 2% 100 kontrol listesidir. RDR2'de% 100 tamamlamaya ulaşmak için gereken her şeyi ortaya çıkarır. "Batının En İyisi" başarısını elde etmek için% 100 tamamlamaya ulaşın.

Tüm Hikaye Görevlerini Tamamla

 • 10 Yabancı Görev Dizisi
 • 5 Ödül
 • 25 Şans Karşılaşması
 • 1 Çatlak
 • 6 çete sığınağı
 • 1 İlgi Çekici Nokta
 • 9 Mezar
 • 144 Sigara Kartı
 • 30 Dinazor Kemikleri
 • 13 Efsanevi Balık
 • Algernon Wasp için Tüm Exotics Görevleri
 • 10 Kaya Oymaları
 • Tren İstasyonlarından Gelen Tüm Av Talepleri
 • 1 Hazine Avcısı Zinciri
 • 20 Dreamcatchers
 • 50 Hayvan Keşfedildi
 • 10 Adet Ekipman Elde Edildi
 • Yakalanan 10 Balık Türü
 • 6 Çete Keşfedildi (Hikayeden Otomatik)
 • Keşfedilen 10 At Cinsi
 • Toplanan 20 Bitki Türü
 • 48 Farklı Silah Tipi Kullanılan
 • Maksimum Sağlığa, Dayanıklılığa ve Ölü Göze Ulaşın
 • Horse Bonding Level 4'e ulaşın
 • 9 Zorluk Tamamlandı
 • 5 Kulübe Bulundu
 • 5 Efsanevi Hayvan Öldürüldü
 • 4 Masa Oyunu Oynandı
 • 5 Ranters, Ravers ve Campaigners etkileşime girdi
 • 1 Hamam (Otelde)
 • 1 İzlenen şov
 • 1 tiyatro ziyaret edildi
 • 6 Hazırlanmış tarif: 1 yemek tarifi, 1 tonik, 1 tür mühimmat, 1 av eşyası, 1 at bakımı eşyası ve 1 silah
 • 4 Soygun: Koç Soygunu, Ev Soygunu, Mağaza Soygunu, Tren Soygunu 

Red Dead Redemption 2 Hileleri 

Tüm kıyafetler ve giyim vitrini
Aşağıdaki video, tüm kıyafetlerin ve kıyafet parçalarının RDR2'de nasıl göründüğünü gösterir. Çoğu bakkal ve terzilerden satın alınır. Her kasabanın farklı kıyafetleri mevcuttur. Yine de giyim parçaları tüm satıcılarda aynı. Tuzakçılar, önce hayvanların derisini yüzmenizi gerektiren özel hayvan kostümleri sunar.

Kolay "Yapay Zeka" başarısı
Marco Dragic tarafından Saint Denis'te verilen "A Bright Bouncing Boy" Stranger görev görev serisini "Yapay Zeka" başarısını kazanmak için başarıyla tamamlayın. Tamamlamak için aşağıdaki adımları uygulayın:

Adım 1: Başlangıç ​​konumuna gidin ve Marco'nun ilk görevini tamamlayın - "Parlak Zıplayan Çocuk - I". Not: 4. Bölüme ulaşmış olmalısınız ve yalnızca gün boyunca kullanılabilir.

Adım 2: Marco'nun bir sonraki görevinin haritanın sağ üst köşesinde görünmesi için geceye kadar uyuyun - "Parlak Zıplayan Çocuk - II". Bu sadece geceleri mevcuttur. Ortaya çıkmazsa, birkaç gece daha uyuyun ve haritanın o kısmını ortaya çıkardığınızdan emin olun. Büyük kuleli bir bina bulacaksınız. Ön kapı kapalı, ancak arka kapıdan geçip Marco Dragic ile içeride buluşabilirsiniz. Daha sonra yıldırımdan elektrik toplamak için yere üç çubuk koymasına yardım etmelisiniz.

3. Adım: İki gün sonra, önceki görevden Marco Dragic'in laboratuvarına dönün. Yerde ölecek ve ödül olarak onun elektrikli fenerinin yanı sıra başarıyı da alacaksınız. Eşya çarkını kullanarak kamp kurabilir ve zamanı ilerletmek için uyuyabilirsiniz. İki kez uyuduktan sonra, tekrar uyuyabilmek için beş dakika (gerçek zamanlı) beklemelisiniz.

Kolay "Kilitli ve Yüklü" başarısı
Valentine'daki gibi herhangi bir silah ustasına (şehirlerde haritada işaretli) gidin. Silah ustasıyla konuşun. Herhangi bir silahı seçin ve "Bileşenler" seçeneğini seçin. "Kilitli ve Yüklü" başarımını elde etmek için her bileşeni değiştirin. Örneğin, temel Çift Etkili Tabanca aşağıdaki dört bileşene sahiptir: Kavrama, Namlu Uzunluğu, Namlu Tüfek ve Demir Manzaraları. Bunları değiştirmek birkaç dolara mal olur, ancak bunu yapmadan önce manuel bir tasarruf oluşturabilir ve daha sonra paranızı geri almak için yeniden yükleyebilirsiniz.

Steam başarıları
İlgili başarının kilidini açmak için belirtilen görevi başarıyla tamamlayın. Başarılarınızı ve istatistiklerinizi Steam'de görüntülemek için, "Topluluk", "Profilim", "Tüm oyunlarımı görüntüle" yi ve ardından oyunu seçin ve istatistikleri görüntüleyin.

Bir El Ödünç Verme: Tüm isteğe bağlı Onur hikayesi görevlerini tamamlayın.
Batı'nın En İyisi:% 100 tamamlama elde edin.
Gold Rush: Hikaye görevlerinde 70 Altın Madalya kazanın.
Avantajlı Arkadaşlar: Her kampta bir Yoldaş Aktivitesi tamamlayın.
Hobby Horse: Tüm mini oyunları oynayın.
Breaking and Entering: 4 çiftlik evindeki zulayı kurtarın.
Yapay Zeka: Marko Dragic'in kaderini keşfedin.
Zenginlerden Alın: 250 Dolar'ı soyun veya yağmalayın
Yoksullara Verin: Çete ondalık kutusuna 250 $ bağışlayın.
Pony Up: Tüm mağazalarda 5000 $ harcayın.
Extreme Personality: Maksimum veya minimum Honor seviyesine ulaşın.
Western Stranger: 10 Stranger görev dizisini tamamlayın.
Bountiful: Tüm eyaletlerde 250 $ ödül alarak 3 gün hayatta kalın.
Collector's Item: Collectable zincirlerinden birini tamamlayın.
Errand Boy: 5 kampa eşlik eden eşya isteği gönderin.
Kendi Kendine Yeterli: Hikaye Modunda 30 benzersiz eşya üretin.
Skin Deep: Hikaye Modunda her türden hayvanın derisini yüzün.
Zoolog: Hikaye Modunda tüm eyaletlerdeki her hayvanı inceleyin.
BU Büyük !: En az 16 lbs (7,3 kg) ağırlığında bir balık yakalayın.
Kilitli ve Yüklü: Tek bir yan veya uzun silah için mevcut her bileşeni yükseltin.
Grin and Bear it: Story Mode'da 18 ayı saldırısından sağ çıkın ve her seferinde ayıyı öldürün.
Trusty Steed: Bir atla maksimum bağlanma seviyesine ulaşın.
Breakout: Red Dead Online: Giriş bölümünü tamamlayın.
Seri Major: Red Dead Online: Bir Seriye katılın.
Gun For Hire: Red Dead Online: Dünyanın dört bir yanındaki karakterlerden 10 Serbest Dolaşım görevini kabul edin.
Olaylı: Red Dead Online: 5 Ücretsiz Dolaşım Etkinliği Oyna.
Toka Takın: Red Dead Online: Ödüllerden 5 altın kemer tokası kazanın.
The Real Deal: Red Dead Online: 3 kez MVP'ye ulaşın (en az 4 oyunculu bir turda).
Kurslar için Atlar: Red Dead Online: Aynı anda 5 ata sahip olun.
Başlarken: Red Dead Online: Seviye 10'a ulaşın.
Notorious: Red Dead Online: Rank 50'ye ulaşın.
All's Fair: Red Dead Online: Rakip Posse'un Serbest Dolaşım görevine başarıyla karşılık verin.
Ev Konforları: Red Dead Online: 5 kamp iyileştirmesi satın alın.
Düzenleme Dışı: Red Dead Online: 25 adet mühimmat üretin.
Posse Up: Red Dead Online: Kalıcı Pozisyon Oluşturun.
Usta Zanaatkar: Red Dead Online: 20 ürün üretin (cephane hariç).
Butchered: Red Dead Online: Kasap'a 20 ürün sat.
Mükemmelliğe Seçildi: Red Dead Online: 25 Bitki Seçin.
Sayılarla Güç: Red Dead Online: En az 2 üyesi olan bir Posse'un parçası olarak Serbest Dolaşım görevini tamamlayın.
Back in the Mud: 1. Bölümü tamamlayın.
Just a Scratch: 'Giriş, Bir Hafızanın Takip Edilmesi' bölümünü tamamlayın.
Daha Yeşil Çayırlar İçin: 2. Bölümü tamamlayın.
Settling Feuds: 3. Bölümü bitir.
Washed Ashore: 4. Bölümü bitir.
Hain Yok: 5. Bölümü bitir.
Üçüncü Kez Şanslı: 'Hoşçakal, Sevgili Arkadaşım'ı tamamlayın.
Redemption: 'Red Dead Redemption'ı tamamlayın.
Cowboy Builder: 'A New Jerusalem'i tamamlayın.
Endless Summer: Sonsözü tamamlayın.
Saygıları Ödemek: Düşen arkadaşlarınızın her birinin mezarlarını bulun.
Bu Sanat: Sincap heykeli için kalıcı bir yuva bulun.

Red Dead Redemption 2 hile, tüyo ve taktikleri yukarıdaki gibidir. Keyifli oyunlar dileriz.

Etiketler: Red Dead Redemption 2 hileleri, hile

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

 1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap