Samsung Asya'nın Bir Numarası


Teknonce > Teknoloji > Samsung Asya'nın Bir Numarası
Samsung Asya'nın Bir Numarası

Asya-Pasifik Birliği ve Nielsen Araştırma Şirketleri'nin raporlarına göre Samsung Elektronik firması Asya'nın bir numaralı şirketi seçildi.

Geçtiğimiz yıl adı Note 7 yüzünden hiç iyi anılmayan ancak süreci çok iyi idare ettiği düşünülen Samsung şirketi Asya'nın en önemli 1000 şirketi arasından birinci seçildi. Bu yıl özellikle Galaxy S8 modelini yayınlamasıyla övgü toplayan Samsung marka olarak Asya'nın birinci şirketi oldu.Samsung'un ardından SONY, Nestle ve Apple şirketleri Asya'nın iki numaraları oldular. Popülerlik açısından yapılan bu sıralamanın Dünya genelinde ise nasıl olacağı merak konusu. Ancak büyük bir kullanıcı popülasyonu barındıran Asya'da Samsung'un birinci olması çok önemli bir başarı olarak görülüyor.

Samsung'un bu popülariteye erişmesinin sebebi olarak Asya-Pasifik Birliği'nden yapılan açıklama yaşanılan krizin iyi yönetilmesi olarak gösteriliyor. Note 7 cihazının yaşanan problemler dolayısıyla üretiminin ve satışının durdurulup geri toplanması ancak ardından Galaxy S8 modelinin başarılı bir şekilde yayınlanması bu başarının sebebi olarak gösteriliyor.

Galaxy S8 hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizdeki haberlere göz atabilirsiniz. 

Etiketler: samsung, galaxy s8, asya-pasifik, nielsen araştırma, samsung asya, samsung ödül

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap