Samsung'un Yeni İnternet Tarayıcısı Yayınlandı


Teknonce > Teknoloji > Samsung'un Yeni İnternet Tarayıcısı Yayınlandı
Samsung'un Yeni İnternet Tarayıcısı Yayınlandı

Samsung, seçenekleri arttırılmış haliyle daha fazla konfor sunan internet tarayıcısını güncelledi. İşte Samsung Internet Browser v6.0...

Her geçen gün büyük yeniliklerle karşılaşmaya başladığımız telefon piyasasında Samsung bir adım daha attı. Mobil kullanım için internet tarayıcısı alanında yeni bir hamle yapan Samsung, Internet Browser’ın 6.0 versiyonunu kullanıma açtı. Bu yeni tarayıcı sürümüyle beraber Android kullanıcılarına gelişmiş ve rahat bir gezinti deneyimi sunulması hedefleniyor.



Yeni tarayıcıyla birlikte gelen özellikler arasında en dikkat çekenlerden biri gece modu. Gece modu sayesinde ekran ışık düzeyi ayarları başta olmak üzere gece gözlerinizi yormayacak şekilde işlemlerinizi yürütebiliyorsunuz. Tabi isterseniz telefonu alıştığınız ve size normal gelen modda da kullanabilirsiniz. Elbette bu esnada pil tüketimi de ona göre yüksek olacaktır.

Samsung'un yeni Internet Browser’ında bulut desteği de bulunuyor. Bu süreçte de tarayıcıda gezerken yaptığınız tercihler göz önünde bulunduruluyor. Artık stemediğiniz site ve içerikleri daha hızlı ve kolay bir şekilde engelleyebilir, Virtual Reality (VR) cihazlar yardımıyla internette sanal gerçeklik tecrübesini de yaşayabilirsiniz.

Tarayıcıyı indirebilmek için, en az Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip olmanız gerekiyor. Tarayıcı, bu özelliğe sahip tüm ürünlere ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. İndirme işlemini Google Play Store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: Virtual Reality (VR), samsung, Android 5.0 Lollipop, Samsung Internet Browser v6.0, telefon, samsung yeni tarayıcı, Internet Browser

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap