Teknonce, 2017 başlarında yayın hayatına başlamış ve internet deneyimlerinizden daha fazla verim almanıza odaklanmış; teknoloji, bilim, astronomiyazılım ve oyun alanlarında sizlere en doğru haberleri sunmayı görev edinmiş bir haber sitesidir. Bunların yanında, keyifli vakit geçirebilmeniz için oluşturulmuş eğlence bölümünde de medyada çoğunlukla göz ardı edilen çeşitli video ve haberler siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunulacaktır. 

 

Tüm çalışmalarına rağmen sektörün içinde yer alan sitelerin eksiklikleri olduğunu fark ettikten sonra sizlerle buluşturmaya karar verdiğimiz bu platformun temel amacı, ele aldığı konularda sizlere en doğru bilgileri hızlı bir şekilde sunmaktır. Bu amacı kendine görev bilmiş editör kadromuz, farklı dil seçenekleriyle de aramalar yaparak sizlere haberin birincil kaynağından bilgi sunmaya çabalamaktadır.

 

Tüm bunlarla birlikte, siz değerli takipçilerimizin fikirleri de bizler için önemlidir. İletişim kısmındaki formu doldurarak ya da info@teknonce.com adresine mail göndererek bize görüş ve önerilerinizi bildirebilir ya da (delilleri sunmak kaydıyla) elinizdeki özgün haberleri bizlere iletebilirsiniz.