Sıla'lı Reklamıyla OPPO A9 Ve A5 Türkiye'de Satışa Çıktı!


Teknonce > Teknoloji > Sıla'lı Reklamıyla OPPO A9 Ve A5 Türkiye'de Satışa Çıktı!
Sıla'lı Reklamıyla OPPO A9 Ve A5 Türkiye'de Satışa Çıktı!

OPPO'nun yeni telefonları A9 2020 ve A5 2020 Türkiye'de satışa çıktı. OPPO'nun bu telefonlar için reklam yüzü ise Sıla oldu. Ayrıntılar haberimizde...

Sıla'lı Reklamıyla OPPO A9 Ve A5 Türkiye'de Satışa Çıktı!

OPPO’nun akıllı telefon piyasasına orta segmentte çıkardığı OPPO A Serisi 2020’de yer alan A9 2020 ve A5 2020 modelleri kullanıcıların beğenisine sunuldu. OPPO A Serisi 2020 hakkında açıklamalar yapan Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou “İki yeni ürünümüzün bulunduğu seriyi, yeni on yılın başlangıcını kutlamak için ‘OPPO A Serisi 2020’ olarak adlandırdık. Ayrıca, A Serisinin geçen on yılını da kutlarken, yepyeni bir mobil kullanıcı jenerasyonunu karşılıyoruz. Yeni A Serisine verdiğimiz isim, önümüzdeki on yıldaki vizyonumuzu da yansıtıyor.” dedi.OPPO A Serisi 2020, 48MP Dört Kamerası ve 5.000 mAh'lık Ultra Bataryası ile kullanıcılara uzun pil ömrü vaadediyor.

OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera + 8MP Ultra Geniş Lens + 2MP Mono Lens + 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı kullanıma uygun Dört Kamera kurulumu bulunuyor. OPPO A5 2020 modeli ise çok amaçlı Dört Kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile orta segment piyasasında beklenenin üstünde bir performansla geliyor. Bu özellikleriyle OPPO A Serisi, Ultra Gece Modu 2.0 ve bir dizi sanatsal portre seçeneğini içeren tüm çekim açıları için kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek alternatifler sunuyor.

OPPO’nun kullandığı en yeni stabilizasyon teknolojisi, iki yeni telefondaki yerleşik bir jiroskop ile kullanıcıların yüksek kaliteli aksiyon videosu çekebilmesine olanak sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde, nesneler hareket halindeyken daha stabil ve istikrarlı bir çekim yapılabiliyor.

OPPO A9 ve A5'in Reklam Yüzü Sıla Oldu

Markanın yürüttüğü reklam kampanyasında Sıla başrolü oynarken, kampanya "Onun Yeteneği #SeninYeteneğin" başlığıyla sunuldu. Kurguya göre Sıla, OPPO'nun kamerası sayesinde nasıl sergi açacak noktaya geldiğini anlatıyor. 

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen çekimler 3 gün sürdü. 

Piyasa'nın ilk 10x Hibrit zoom ve 60x Digital Zoom özelliğine sahip telefonları olarak ortaya çıkan OPPO A9 ve OPPO A5, bu özellikleriyle fotoğraf tutkunlarının bir hayli dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Etiketler: oppo a9, oppo a5, oppo sıla, oppo a serisi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap