Snapchat'ten Özel Hikayeler Güncellemesi


Teknonce > Teknoloji > Snapchat'ten Özel Hikayeler Güncellemesi
Snapchat'ten Özel Hikayeler Güncellemesi

Son zamanlarda hızlı bir şekilde kullanıcı kaybeden Snapchat yepyeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Artık özel hikayeler oluşturulabilecek.

Bir süredir diğer sosyal medya platformları tarafından içerikleri bir bir kopyalanan ve bundan dolayı da kullanıcılarında bir azalma yaşayan Snapchat, yeni bir özellik daha üretip kullanıcılarına duyurdu. Yaşadığı kaybı telafi etmeye çalışan Snapchat'in bu hamlesiyle birlikte kullanıcıların yeniden dönebileceği düşünülüyor. Peki nedir bu özel hikayeler?Snapchat Özel Hikayeler (Custom Stories) Nedir?

Yeni eklenen bu özelliğin en önemli tarafı arkadaşlarınızla ortak bir hikaye üretebilmeniz. Hikayeyi yazmaya başlarken kimler tarafından görüleceği ve kimlerin yazar olarak hikayeye katılabileceği, hikayeyi yazmaya başlayanlar tarafından belirleniyor. Hikaye üzerinde oynama yapmasına izin verilen kişiler sonradan girip, hikayeye istedikleri gibi katkı sunabiliyorlar. 

Yeni bir hikaye yazmak için "Hikaye Yarat" botunona basıldıktan sonra hikayeyi görüp müdahale edebilecek kişiler de hikayeyi oluşturan tarafından belirlenebiliyor. Yeni gelen özellikle ilgili şunu belirtmekte fayda var: Eğer yazdığınız hikaye son yirmi dört saat içerisinde herhangi bir değişikliğe uğramamışsa otomatik olarak silinecek.

Son zamanlarda özellikle Facebook tarafından kopyalanan özelliklerinin ardından Snapchat'in yaptığı bu çıkışın tutup tutmayacağını ilerleyen günler gösterecek. Ancak en azından şunu söyleyebiliriz ki yakın arkadaşlar, Snapchat'in bu özelliğinden bir hayli hoşlanacak gibi. 

Etiketler: snapchat, facebook, snapchat özel hikayeler, sosyal medya, hikaye yazma

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap