Sony'den Cep Boyutunda Projeksiyon


Teknonce > Teknoloji > Sony'den Cep Boyutunda Projeksiyon
Sony'den Cep Boyutunda Projeksiyon

Telefon ve PlayStation üreticisi olan Sony, cep boyutunda mobil projeksiyon üretti.

Sony, taşınabilir MP-CD1 Mobil Projeksiyon'un önümüzdeki birkaç ay içinde Avrupa ve Türkiye'de eş zamanlı olarak satışa sunacaklarını duyurdu. Performansı ve boyutuyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan cihazın ağırlığı 280 gram. Görüntüleri 3,5 metre mesafeden 120 inçlik büyüklükte yansıtabilen MP-CD1, sessiz çalışması sayesinde avantaj sağlıyor. Eğer cihazı 3,5 metreden daha uzak bir mesafeye koyarsanız yansıtılan görüntüde bozulmalar yaşanabilir. MP-CD1'in yansıttığı görüntünün çözünürlük değerleri 854 * 480 pikseldir.

Tasarımıyla İF 2018 tasarım ödülünü kazanan MP-CD1, 5.000 mAh'lik pil gücüyle iki saate kadar görüntülerinizi net ve parlak bir şekilde yansıtabiliyor. MP-CD1'in pili, herhangi bir taşınabilir şarj cihazı ile kolaylıkla doldurulabilir. Ayrıca MP-CD1, USB kablosu ile bağlı olduğu cihazdan da güç alabiliyor. Böylece sadece cihazı şarja takmanız halinde projeksiyonu istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Cihaz 5 saniyelik bir açılma hızına ve HDMI bağlantısına sahip. HDMI bağlantısı sayesinde bilgisayar veya PlayStation gibi cihazlardaki verileri de kolaylıkla ekrana yansıtabilmeye olanak sağlıyor. 

Otomatik görüntü düzeltme ayarı sayesinde görüntülerinizin kalitesi bozulmadan ekrana yansıtılıyor. Ayrıca cihazın altında yer alan dahili bir parça cihazı her türlü yüzeyde kolay bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Cihazla birlikte HDMI kablosu, USB-C kablosu ve USB Micro USB-C Adaptörü'de kullanıcılara sunuluyor.

Sony tarafından üretilen ve oldukça yüksek performans sağlayan MP-CD1 Mobil Projeksiyon'u, satın alabilmek için ödemeniz gereken ücret yaklaşık olarak 2000 TL.

Etiketler: sony mobil projeksiyon, mp-cd1 sony, mp-cd1 mobil projeksiyon

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap