Sony Xperia XZ Premium İçin Yeni Renk Seçeneği


Teknonce > Teknoloji > Sony Xperia XZ Premium İçin Yeni Renk Seçeneği
Sony Xperia XZ Premium İçin Yeni Renk Seçeneği

Dünya telefon kongresinde tanıtımı yapılan Sony Xperia XZ Premium'a yen bir renk seçeneği daha eklendiği duyuruldu.

Sony'nin yeni telefonunun renk tasarımcısı  Satoshi Aoyagi'nin yaptığı açıklamada, telefonun diğer renklerinin yanında  bronz-pembe renkli kapak tasarımının da yer alacağınu duyurdu. Resmi twitter hesabından da duyurulan haberin ardından, son zamanlarda hareketli olan telefon piyasasında arka planda kalan Sony'nin kendini hatırlatmak için yaptığı değerlendirmeleri yapılıyor.Dünya mobil kongresinden sonra  LG G6, Samsung Galaxy S8 gibi gündemde önemli yer işgal eden telefonlar duyuruldu. Halbuki bu telefonlardan biri de Sony'nin çıkardığı Xperia XZ Premium'du. Ancak gündemde bir türlü diğer telefonlar kadar yer bulamayan Sony, yeni amiral gemisine getirdiği bu renk seçeneğiyle tekrar gündeme geldi.

Sony Xperia XZ Premium

Bu vesileyle telefonun bazı özelliklerini hatırlatmak gerekirse, aslında Sony'nin yeni amiral gemisinin diğer telefonların bu kadar arkasında kalması anlaşılamayabilir. Çünkü telefon, aslında diğerleriyle rekabet edebilecek özelliklere sahip. 

Qualcomm'un yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisine sahip olan bu yeni telefonun 5.5 inç boyutunda HDR destekli 4K ekranı bulunuyor. Sadece bu özelliğiyle bile Sony'nin kullanıcılarına güçlü bir deneyim yaşatmak çabasında olduğu söylenebilir. 19 MP 960 fps ağır çekim yapan kamerası ise şimdiden Sony seven kullanıcılar tarafından merakla beklenen özellikler arasında.

Etiketler: Sony Xperia XZ Premium renkleri, Sony Xperia XZ Premium özellikleri

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap