Stres Çarkı'nın Online Versiyonu Yapıldı


Teknonce > Teknoloji > Stres Çarkı'nın Online Versiyonu Yapıldı
Stres Çarkı'nın Online Versiyonu Yapıldı

Bir süredir özellikle gençlerin elinden düşmeyen stres çarklarının bir de internet sitesi yapıldı. Site, stres çarkı keyfini daha değişik seçeneklerle sunuyor.

İnsanların para vererek elde ettikleri stres çarkının ücretsiz haline ulaşmak artık mümkün. Birileri, gerçeklikleri sanal aleme dökmeye devam ediyor. Tasarımcı ve uygulama geliştirici Mike Bodge tarafından geliştirilen FFFFidget internet tabanlı simülasyonlardan biri. FFFFidget, stres çarkını internet tarayıcınız üzerinden açıp döndürmeniz için tasarlandı. Uygulama oldukça basit: Tarayıcınız üzerinden internet sitesine gidin ve fareyi hareket ettirerek çarkı döndürün. Ne kadar güçlü döndürdüğünüze bağlı olarak stres çarkı o oranda hız kazanacaktır. İnternet sitesinin ilginç yanlarından biri de stres çarkını daha renkli bir ortamda sunuyor olması. Stres çarkı döndükçe ekran rengi de değişiyor. Çarkın tasarımı size klasik görünse de ekrandaki renk değişiklikleri sizi tutmaya yeterli olacaktır.

İlerleyen zamanlarda daha gelişmiş seçeneklerinin de yapılması planlanıyor. Küçük bir tavsiye vermek gerekirse; internet sitesini cep telefonunuzdan açıp o şekilde oynadığınızda daha fazla zevk aldığınızı siz de fark edeceksiniz. Keyifli vakitler dileriz. Oynamak için tıklayın.

Etiketler: stres çarkı, stres çarkı uygulama, stres çarkı internet sitesi, ücretsiz stres çarkı,FFFFidget

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap