Türk Telekom'dan 19 Mayıs Hediyesi!


Teknonce > Teknoloji > Türk Telekom'dan 19 Mayıs Hediyesi!
Türk Telekom'dan 19 Mayıs Hediyesi!

Türk Telekom, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılı şerefine Selfy'li kullanıcılarına 1919 MB internet hediye edecek. Türk Telekom'un 19 Mayıs hediyesine dair ayrıntılar haberimizde...

Bilindiği üzere 19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk Samsun'a çıkmıştır. Türk Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün olarak kabul edilen bu tarih, Atatürk tarafından Türk gençliğine armağan etmiştir. Türk Telekom da bu özel günün şerefine, 25 yaş altı kullanıcılarına hizmet veren Selfy üzerinden gençlere 1919 MB internet hediye ediyor.Türk Telekom'un 19 Mayıs'a özel olan bu hediyesini alabilmek için yapılması gereken ise çok basit. Türk Telekom'un mobil online işlemler uygulaması üzerinde yer alan "Sil Süpür" kullanılarak hediye interneti kazanabilirsiniz. Türk Telekom'un 19 Mayıs hediyesi olan 1919 MB internet, 2 gün boyunca kullanılabilecek. 

Türk Telekom Selfy Nedir?

Selfy, Türk Telekom tarafından 2016 yılında 25 yaş altı kullanıcılar için "Kuralları Sen Koy" sloganıyla çıkartılmıştır. "Kuralları Sen Koy" ve "Burada her şey gençler nasıl isterse öyle olur" gibi iddialı sloganlara sahip olan Selfy, gençlere hem uygun fiyatlı kampanyalar hem de bazı özellikler sunuyor.

Selfy'nin gençlere sunmuş olduğu en büyük özelliklerinden birisi ekranın üst kısmında yazan operatör ismini değiştirme imkanıdır. "Türk Telekom'da Operatör İsmini Değiştirmek Mümkün" başlıklı haberimizde detaylı olarak bahsettiğimiz bu özellik gençler tarafından büyük rağbet görüyor. 

Türk Telekom Selfy, gençlere sinema, müzik, yeme-içme, alışveriş, kargo, kitap gibi birçok alanda indirimler ve kampanyalar sunuyor. Şuan Selfy'de; Muud uygulamasında 3 ay ücretsiz premium üyelik, MNG Kargo'da %30 indirim, incehesap.com üzerinden "James Donkey ve Gamepower" aksesuarlarında geçerli %10 indirim, Idefix uygulamasında 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim gibi birçok kampanya bulunuyor.

Bizde bu vesileyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100.yılını kutluyoruz. 

Etiketler: türk telekom 19 mayıs hediyesi, türk telekom 19 mayıs, türk telekom 1919 mb

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap