Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma


Teknonce > Teknoloji > Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Telefon kullanıcılarının uzun bir süredir en ciddi sorunlarından birisi de malesef kendilerine müşteri hizmetlerinde muhattap bulamamak. Herkes bu soruyu soruyor: Müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım? Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma İşte cevabı...

Türkiye'de telefon hattınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız ve bunun için destek almanız gerekiyorsa, müşteri hizmetlerine bağlanmak bir çok insan için sorun oluyor. Bunun için saatlerce uğraşan, sinir krizleri geçiren hiç de az değil. Oysaki yapılacak işlem oldukça basit: Derdinizi söyleyeceksiniz ve karşınızdaki kişi de birkaç dakika içinde sorununuzu çözecek. Ancak işler hiç de böyle yürümüyor.Hattı ya da telefonlarını satabilmek için her gün telefonlar aranıyor, insanlar rahatsız ediliyor ancak bir sorununuz olduğunda bu kurumlardan gerekli desteği almanın oldukça zor olduğu artık herkesçe biliniyor. Bunun için de internet siteleri sık sık GSM operatörlerine direk bağlanma sorunlarıyla ilgili yöntemler üretmek zorunda kalıyor. Bu yazımızı Turkcell kullanıcıları için bir çileye daha çözüm getirmek için hazırladık.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bildiğiniz gibi Turkcell Müşteri Hizmetleri 532 tuşlanarak aranıyor. Ancak burayı aradığınızda sizi bir bilgisayar programı karşılayacak. Burada bu program aracılığıyla bazı sorunlarınızı çözmeniz mümkün. (Açıkçası başarılı da bir çalışma yapmışlar.) Ancak bazı kullanıcılar bir insanla doğrudan iletişim kurmak ve müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyor. Karşınızdaki telesekreter size nasıl bir işlem yapacağınızı birkaç kelimeyle tarif etmenizi isteyecek. Turkcell Müşteri Hizmetlerine direk bağlanma da bu aşamadan sonra başlıyor.

Telesekreter soruyu sorduktan sonra cevap olarak "ben müşteri değil miyim" demeniz gerekiyor. Burada telesekreterin kafası biraz karışabilir ve soruyu bir kere daha tekrarlayabilir. Siz de yine aynı cevabı verin. 

Bundan sonra da telesekreter sizin Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma işleminiz başlayacak. Ondan sonra da eğer telesekreter soru sormaya çalışırsa siz yine aynı cevabı verin. 

Her şeyden önce umarız hattınızla ilgili ciddi bir sorun yaşamazsınız. Ancak yine umarız ki devlet artık GSM operatörlerinin bu tutumlarıyla ilgili bir tedbir alsın. Zira insanlar bu konudaki haklı şikayetlerini farklı platformlarda defalarca kez dillendirdiler. Turkcell Müşteri Hizmetleri, diğer operatörlere kıyasla daha başarılı görünse de biz ilerleyen zamanlarda bu alanda da daha büyük başarılara imza atmalarını ve insanlarla sorunsuz bir iletişim kanalı oluşturmalarını umuyoruz.

Etiketler: turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma, gsm operatörü direk bağlanma

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap