Turkcell, YaaniMail'i Hizmete Sundu!


Teknonce > Teknoloji > Turkcell, YaaniMail'i Hizmete Sundu!
Turkcell, YaaniMail'i Hizmete Sundu!

Turkcell, geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir basın toplantısında e-posta hizmeti YaaniMail'i tanıttı. YaaniMail neler sunuyor? Ayrıntılar haberimizde...

Turkcell genel müdürü Murat Erkan geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen Turkcell Teknoloji Zirvesi'nde yerli bir e-posta servisi üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Turkcell'in yerli e-posta servisi YaaniMail, dün düzenlenen bir basın toplantısı ile resmen tanıtıldı. 2017 yılında yerli arama motoru olan Yaani'yi tanıtan Turkcell, YaaniMail ile mail hizmeti vermeye başladı. Hem mobil uygulamalardan hem de masaüstünden kullanılabilen bir e-posta servisi olan YaaniMail, hem bireysel kullanıcılara hem de kurumsal firmalara hizmet verecek. Bireysel kullanıcılar için ücretsiz bir seçeneğe sahip olacak olan YaaniMail, 2 GB kotaya sahip. Şu an için YaaniMail ile 50 MB büyüklüğünde dosyalar gönderebildiğinizi ve aynı anda 50 farklı e-posta adresine mail atabileceğinizi de ekleyelim. Bunun yanı sıra kurumlara yönelik ücretli bir servis de sunacak olan YaaniMail, kurumların isteğine göre kurumun kendi domain adının uzantısı ile veya "@yaani.com" uzantısı ile e-posta servisi sunacak. YaaniMail kullanıcılarının bilgisi ise Turkcell’in veri merkezlerinde depolanacak.

1 yıl içinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen YaaniMail, hem e-posta hem takvim özelliklerini bir arada sunacak. YaaniMail, Turkcell abonelerinin internet paketinden harcamadan kullanılabilecek. YaaniMail, Turkcell’in bulut depolama platformu Lifebox ve doğrulama servisi Hızlı Giriş ile entegre çalışacak. .

Türkiye’yi YaaniMail ile tanıştırmaktan ötürü büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, Turkcell olarak Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın prensibiyle yerli dijital servislere devam ettiklerini dile getirdi.

Turkcell; Bip,TV+, fizy, dergilik, lifebox, Paycell, Yaani gibi birçok uygulama ile farklı alanlarda hizmetler sunuyor.

Etiketler: turkcell yaanimail, yaanimail

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap