Turkcell'den Herkese 1 GB Hediye


Teknonce > Teknoloji > Turkcell'den Herkese 1 GB Hediye
Turkcell'den Herkese 1 GB Hediye

Dün akşam saatlerinde Turkcell mobil internette bir sorun yaşanmış ve bu süre boyunca Turkcell kullanıcıları internete erişememişti. Şirket, bir jest yaparak dünkü sorunu telafi etmenin peşinde...

Turkcell kullanıcıları dün akşam saatlerinde yaklaşık iki saat süren internet erişim sorunu yaşamışlardı. Çalışmaların ardından kullanıcılar için internet erişimi tekrar açılmıştı. Bugün Turkcell sorundan dolayı kendisine kızgın olan kullanıcılarının gönlünü almak için bir jest yaptı.Haftalık 1GB İnternet Hediye

Turkcell kullanıcılarının tamamına 1 GB internet hediye eden şirket, kullanımını ise bir hafta olarak tanımladı. Bu sabah telefonlara yüklenen bu hediye, kullanıcılar tarafından bir hafta içinde tüketilmediği takdirde hatlardan silinecek. 

Kararın alınmasında ise yine kullanıcılar etkili oldu. Sorunun yaşandığı saatlerde de Turkcell'in resmi Twitter hesabına ücretsiz internet hediyesi yönünde bir çok talep gelmiş ve bu yönde tweetler atılmıştı. Sorunu çözdükten sonra bir anket yayınlayan şirket, kullanıcılarına "Şebekemizde meydana gelen geçici sorun sebebiyle tüm Turkcell'lilerden özür dileriz. Hangi hediye ile sizi daha fazla mutlu edebiliriz?" şeklinde bir soru yöneltti. Anketin sonucunda ise kullanıcıların en çok oyu hediye 1 GB'a vermesi sonucunda şirket de kullanıcılarına bu yönde bir hizmet sağladı. 

Hediye 1 GB internetinizin telefonunuza yüklendiğini telefonunuzun Turkcell Hizmetlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Etiketler: turkcell çöktü mü, turkcell 1 gb hediye, turkcell mobil internet sorunu, turkcell jest

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap