Türk Telekom AKN Paketlerini Duyurdu


Teknonce > Teknoloji > Türk Telekom AKN Paketlerini Duyurdu
Türk Telekom AKN Paketlerini Duyurdu

Türk Telekom, Adil Kullanım Noktasını aşan kullanıcıların interneti daha hızlı kullanabilmesi için ek AKN paketlerini duyurdu. Ek GB isteyenler fazladan para ödeyecek.

1 Mayıs itibariyle yürürlüğe giren ve Adil Kullanım Kotası uygulamasının yerin getirilen AKN 2019'un başından itibaren tamamen tarih olacak. Ancak internet sağlayıcıları, kullanıcıların şikayetçi olduğu Adil Kullanım Kotasının yerine getirilen AKN'nin de acısını kullanıcılardan çıkarmaya devam ediyor. Türk Telekom'un yeni belirlediği tarifelerle kota aşımından sonra kullanıcıların interneti yavaşlatılacak. Yavaşlama istemeyen ve interneti aynı hızla kullanacak kullanıcılar ise GB aşımı başına ek ücret ödeyecek. Dileyenler ise, interneti yavaş kullanmak koşuluyla, herhangi bir ek ücret ödemeden internet hizmeti almaya devam edecek. Türk TelekomAdil Kullanım Noktasından sonra GB başı ek ücretlendirme tarifesini yayınladı. Ek paketler 10 GB25 GB50 GB ve 100 GB'lık paketler halinde sunuluyor. Fiyatlar ise şu şekilde: 

10 GB   : 4 TL
25 GB   : 7 TL
50 GB   : 12 TL
100 GB : 18 TL

Satın alınan ek AKN paketi bittikten sonra ise internet hızınız yine yavaşlıyor. Açıklamaya göre bir kullanıcı ay içerisinde 10 kere ek paket alabilecek. 

Etiketler: akn, akk, adil kullanım kotası, adil kullanım noktası, türk telekom, internet paketleri, ek gb, internet yavaşlama

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap