Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı


Teknonce > Magazin > Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı
Ünlü Oyuncu Reha Özcan Köpeklerin Saldırısına Uğradı

Ünlü oyuncu Reha Özcan ve "Bir Garip Orhan Veli" oyunundaki rol arkadaşları, Burdur turnesinde köpek saldırısına uğradı. İşte ayrıntılar...

Daha önce "Suskunlar", "Maral", "Bizim Hikaye", 'Mucize Doktor" ve "Seksenler" gibi dizilerde ve şu anda İclal Aydın'ın aynı adlı eserinden uyarlanan "Üç Kız Kardeş" dizisinde rol alan Reha Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla "Bir Garip Orhan Veli" oyununun ertelendiğini duyurdu. Ünlü oyuncu, Burdur turnesi dönüşünde koyun sürüsünün önünden geçerken, sürüyü koruyan çoban köpeklerinin saldırısına uğradığını açıkladı. Ayağından yaralanan Özcan, bu talihsiz olaydan dolayı 20 Mayıs'ta İstanbul'da sahnelenecek olan "Bir Garip Orhan Veli" oyununun 17 Haziran'a ertelendiğini söyledi.Yaşanan bu olayda köpeklerin suçunun olmadığının ısrarla altını çizen Özcan, "Maalesef Burdur turnesine çıktığımız zaman, Burdur'da köpeklerden kaçarken (bizim hatamız köpeklerin hiçbir suçu yok) orada bir koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık. Çoban köpekleri de sürüyü korumak için bizim üzerimize doğru saldırdılar. Biz de kaçtık. Kaçarken sol ayağımdaki alt baldır yaralandı ve orada travmatik bir şey oluştu. O yüzden yürüyemiyorum" şeklinde açıklama yaptı. Sözlerine "Burdur'da oyunu seyredenler de görmüştür zaten oturduğum yerden oyunu oynamak zorunda kaldım" diyerek devam eden oyuncu, "Fakat canım hala çok yanıyor. O yüzden 20 Mayıs'taki oyunumuzu iptal etmek zorunda kaldık. Daha doğrusu erteledik. Umarım 17 Haziran'da daha sağlıklı şartlarda buluşuruz" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu sözlerine "Dediğim gibi köpeklerin hiçbir suçu yoktu. Hayvanların alanına biz girdik. Onlar da saldırdılar. Dursaydık belki bir şey yapmazlardı ama aramızda köpek fobisi olan arkadaşlar vardı. Yarma gibiler ama yine de korkuyorlar. Ben de korktum tabii ki... Kaçtık ve bu bizim hatamızdı. Hayvan sevmeyenlerin hemen bu fırsatlardan yararlanmalarını engellemek için yapıyorum bu açıklamayı. Suçlu bizdik. Hayvanların suçu yoktu. Çekimlere devam edebiliyorum. Diziye bir şey olacak diye korkmayın. Tüm geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ediyorum." şeklinde devam etti.

Etiketler: reha özcan, oyuncu, üç kız kardeş dizisi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


Bunları da Beğenebilirsiniz

YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap