Watch Dogs Bedava Oldu!


Teknonce > Oyun > Watch Dogs Bedava Oldu!
Watch Dogs Bedava Oldu!

Watch Dogs kısa bir süreliğine bütün oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor! Ancak kampanya süresi kısıtlı. Watch Dogs bedava kampanyası ne zamana kadar geçerli?

Ubisoft tarafından 2014'te piyasaya sürülen Watch Dogs oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz dağıtılıyor. Sadece PC kullanıcıları için sunulan bu fırsat için Ubisoft hesabı ile Uplay platformunu kullanmanız gerekiyor. 7 Kasım - 13 Kasım 2017 tarihleri arasında ücretsiz olan Watch Dogs'u kalıcı olarak elde edebilmek için oyunu UPlay hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Ardından süresiz olarak oyuna sahip olacaksınız.Aiden Pearce adlı bir anti kahramanla oynanan oyunda hacker yetenekleriniz silahınız durumunda. Chicago teknolojisinin büyük kısmını kontrol eden Central Operating System (ctOS) adlı sisteme sızarak trafik ışıklarına varıncaya kadar birçok nesneyi hackleyip etkileyebildiğiniz oyunda sınırları zorlamak sizin elinizde.

GTA 5'e rakip olarak üretilen ancak çıkış dönemindeki sorunlarla gündeme gelip bir türlü hakettiği değeri bulamayan Watch Dogs, piyasaya yeni bir giriş yapmanın derdinde gibi görünüyor. GTA'nın her geçen gün kendini geliştirmesi ve sevenlerine sunduğu yenilikler ise Watch Dogs'un GTA'nın gerisinde kalmasına yol açmıştı. 

Geçen sene serinin devamının sorunsuz şekilde yayınlanmasından sonra oyuncu kitlesinden son derece olumlu eleştiriler almıştı. Bedava Watch Dogs, oyunun ilk sürümü ancak oyundaki sorunlar halledilmiş gibi görünüyor. 

Oyunu indirebilmek için UPlay masaüstü yazılımını kullanmanız gerekiyor. Buraya tıklayarak Watch Dogs oyununu bedava indirebilirsiniz.

Oyunu oynayabilmek için elbette bilgisayarınızın yeterli donanıma sahip olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Watch Dogs sistem gereksinimlerini görmek için tıklayın.

Etiketler: watch dogs bedava indirme, ücretsiz watch dogs, bedava watch dogs

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap