Whatsapp Ücretli Oluyor!


Teknonce > Teknoloji > Whatsapp Ücretli Oluyor!
Whatsapp Ücretli Oluyor!

Dünya'nın en popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ın paralı olacağı açıklandı.

Facebook'un satın aldıktan sonra birçok yenilikle donattığı Whatsapp, Dünya genelinde milyonlarca insan tarafından aktif şekilde kullanılıyor. Platformdan para kazanmanın yollarını arayan Facebook, en sonunda Whatsapp'ın paralı olacağını duyurdu. Wall Street Journal'a röportaj veren Whatsapp Operasyon Direktörü Matt Idema, bir milyardan fazla kullanıcıya sahip popüler mesajlaşma uygulamasına, kurumsal iletişimle ilgili yeni özellikler ekleneceğini açıkladı. Ücretlendirmenin temelde şirketleri ilgilendireceğini söyleyen Idema, şirketlerin kullanımı için Whatsapp'a yeni özellikler ekleneceğini ve bu yönde geliştirmelerin de devam edeceğini açıkladı. 

Whatsapp'ın blogunda "Küçük şirketler için ücretsiz olan Whatsapp Business uygulaması üzerinden kullanılacak yeni araçlar ve havayolu şirketleri, e-ticaret siteleri, bankalar gibi büyük şirketler için girişim çözümlerini test etmekte oldukları" ifadelerine yer verildi. WhatsApp Operasyon Direktörü Matt Idema, uygulamanın ücretli özelliklerinin neler olacağını ve hangi tarihte kullanıcıya ulaşacağını açıklamazken "Ücretlendirmenin detaylarını henüz belirlemedik." dedi. 

Etiketler: whatsapp ücretli oluyor, whatsapp ücretli özellikler, en popüler mesajlaşma uygulaması, facebook, Whatsapp Business

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap