Windows 10 Kullanıcılarına Adobe Flash Player Uyarısı!


Teknonce > Teknoloji > Windows 10 Kullanıcılarına Adobe Flash Player Uyarısı!
Windows 10 Kullanıcılarına Adobe Flash Player Uyarısı!

2021 ile birlikte tarihe karışacak olan Flash Player eklentisi için Windows 10 kullanıcılarına uyarı gönderildi. İşte ayrıntılar.

Adobe Flash Player uyarısı Windows 10 kullanıcılarına ulaştı. Adobe, 31 Aralık 2020'de desteği sona erecek olan Flash Player için Windows 10 kullanıcılarına bildirim yollamaya başladı. Adobe, Flash Player desteğini keseceğini daha önceden duyurmuştu. Adobe bunun için 31 Aralık 2020'yi belirlemişti ve artık o tarihe oldukça yaklaşıldı. Birçok kişinin bilgisayarında Flash Player kurulu olması Adobe'nin harekete geçmesine sebep oldu. Adobe yaşanabilecek olası güvenlik sorunlarını gözeterek Windows 10 kullanıcılarına bir bildirim göndermeye başladı.Windows 10 kullanıcıları, Adobe Flash Player uyarısı almaya başladı. Adobe tarafından yapılan bu uyarılar, oldukça sık bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bildirimin içeriğinde ise Flash Player desteğinin 31 Aralık'ta sona ereceği ve herhangi bir güvenlik problemi yaşamamak adına uygulamanın bir an önce kaldırılması gerektiği yazıyor. Kullanıcılar bildirim üzerinden uygulamayı kaldır seçeneğine tıklayarak Flash Player'ı bilgisayarından kaldırabiliyor.

Windows 10 kullanıcılarına uyarı mesajları gönderen Adobe, Flash Player'ın son güncellemesini 9 Aralık 2020'de sunmuştu. 31 Aralık sonrası ise Flash Player'a Adobe tarafından destek verilmeyecek ve 12 Ocak 2021'de Flash Player'ın çalışması tamamen engellenecek.

Etiketler: adobe flash player, windows 10

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap