Xiaomi Riva İsimli Yeni Modeli İlan Edecek Mi?


Teknonce > Teknoloji > Xiaomi Riva İsimli Yeni Modeli İlan Edecek Mi?
Xiaomi Riva İsimli Yeni Modeli İlan Edecek Mi?

Bir karşılaştırma sitesinden sızan bilgilere göre Xiaomi firması Riva ismiyle bir model tasarlıyor. Edinilen bilgilerin kesin olduğunu kanıtlayan bir açıklama gelmiş değil.

Ülkemizde MI 5 , Redmi gibi ürünleri halihazırda satışta olan Xiaomi şirketinin yeni bir model üzerinde çalıştığı sanılıyor. Geekbench isimli mobil cihaz, bilgisayar karşılaştırma sitesinden sızan bilgiye göre Xiaomi Riva ismiyle yeni cihazını geliştiriyor. Teknik detaylar hakkında pek bilgi olmasa da cihazın Android sürüm 7.1.2 işletim sistemine sahip olacağı söyleniyor. 4 çekirdekli ve 1.40 Ghz işlemciye sahip olacağı söylenen cihazın aynı zamanda 3 GB dahili hafızaya sahip olduğu şimdilik bilinenler arasında. Henüz kesin bir tarih olmamasıyla birlikte mevcut özelliklerde bir değişim olup olmayacağı veya farklı özelliklerle yeniden duyurulup duyurulmayacağı merakla bekleniyor. Çinli şirketin resmi hesaplarında da henüz Riva modeliyle alakalı bir açıklama da mevcut değil. Böyle bir model üzerinde çalışıp çalışılmadığı hakkındaki bilginin ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor. 

Etiketler: xiaomi riva, xiaomi riva özellikleri, xiaomi riva akıllı telefon, akıllı telefon, android, geekbench, MI 5, Redmi telefon, xiaomi telefon

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap