Yahoo Mail Yenilendi


Teknonce > Teknoloji > Yahoo Mail Yenilendi
Yahoo Mail Yenilendi

Bir zamanların en revaçta mail servisi olarak kullanılan Yahoo arayüzünü yeniden dizayn etti. Kullanıcılarına yeni dizaynını aktive eden Yahoo'nun yeniden canlanıp rekabete ortak olup olamayacağı merak konusu.

Son dönemlerde Verizon'u satın almasıyla aktif bir döneme gireceğine dair sinyaller veren Yahoo kuruluşu yaklaşık 4 yıl sonra yeni bir düzenleme ve dizayn farklıyla günümüz internet dünyası formuna yeniden dahil olma çabası içine girdi. Geçmiş zamanlarda en çok kullanılan posta servisi olan Yahoo'nun bu hamlelerle yeniden eski günlerine dönüp dönemeyeceğini göreceğiz.Bir zamanların en çok kullanılan posta servisi olmasına karşın yaşanmış olan bazı olumsuz sebeplerden ötürü artık rağbet görmemeye başlayan Yahoo'nun bu duruma düşüşünün sebebi yaşanan güvenlik sorunlarıydı. 2014'te yaşanan ve şirketin üstesinden gelmek için büyük bir çaba sarfettiği iki güvenlik ihlalinin sonucunda yaklaşık yarım milyar kullanıcısı zarar görmüştü. Bu yaşananlardan sonra olumsuz tepkiler gören Yahoo bu zamana kadar sessiz sedasız bir şekilde toparlanmasını sürdürüyordu. Son yaşanan değişimler de Yahoo'nun artık piyasaya yeniden dahil olma ve eski günlerine dönmek için hazır olduğunun göstergesi belki de.

Diğer tüm devam eden hizmetlerinin yanı sıra Yahoo yeni sürümünde kullanıcılara premium seçeneği de sunuyor. Ayda 3.49 senede ise 34.90 dolar ücretle Yahoo'nun reklamsız sürümünü de kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yaşanmış olan sorunlardan ve kullanıcıların gördükleri zararlardan sonra Yahoo'nun tekrar ne kadar tercih edileceğini bilemiyoruz ancak yapılan düzenlemeler ve politikalarla Yahoo'nun eski yerine ulaşmak istediği anlaşılıyor. Zamanla dengelerin nasıl değiştiğini göreceğiz.

Etiketler: Yahoo mail, Yahoo yenilendi, yahoo yeni arayüz, Yahoo premium, Yahoo yenilikler

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap