Youtube'dan Video İndirme Dönemi Resmen Başladı


Teknonce > Teknoloji > Youtube'dan Video İndirme Dönemi Resmen Başladı
Youtube'dan Video İndirme Dönemi Resmen Başladı

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve videoların ücretsiz şekilde indirilmesine müsade eden yeni Youtube hizmeti "Youtube Go" nihayet Türkiye'de de kullanıma açıldı. Youtube video indirme özelliği nasıl çalışacak?

Youtube'un geçtiğimiz günlerde duyurduğu ve videoların ücretsiz indirilmesini sağlayan Youtube Go ile artık videolar kolaylıkla indirilebilecek. Bu şekilde de videolar tekrar izlenmek istendiğinde kullanıcıların internet kotası sorunu da hafiflemiş olacak. Bununla birlikte kullanıcılar, video indirirken videonun kalitesini de seçerek boyutunu ufaltabilecekler. Yüksek kalite, standart kalite ve düşük kalite olmak üzere 3 farklı indirme seçeneği sunan Youtube Go'dan indirilen bu videolar bluetooth paylaşıma da açık olacak.İlk başta az sayıda ülkeden kullanımına ve denenmesine başlanan Youtube Go, bugün itibariyle tam 125 ülkede aktif olarak uygulamaya geçti. Youtube videolarını indirip çevrimdışı olarak da izleyebilme özelliğini destekleyen ülkeler, bu haftadan itibaren çevrimdışı olarak video indirebilecekler.

Youtube Go aracılığıyla gelen bu yeni özellik, uzun bir süredir kullanıcıların beklediği bir özellikti. Bilindiği gibi, Youtube video indirme diye onlarca site açıldı. Youtube artık bunlarla uğraşmak yerine, artık kullanıcılara doğrudan indirme seçeneği sunuyor. Bu durum elbette kullanıcıların da epey işine yarayacak gibi görünüyor. Özellikle kota ve internet paketi gibi sorunları olan kullanıcılar Youtube Go'ya bir hayli ilgi gösterecek gibi görünüyor.

Etiketler: youtube video indirme, youtube go

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap