Youtube'dan Kazandıklarıyla Malikane Aldı!


Teknonce > Teknoloji > Youtube'dan Kazandıklarıyla Malikane Aldı!
Youtube'dan Kazandıklarıyla Malikane Aldı!

Dünyaca ünlü Youtuber Jake Paul, buradan kazandığı parayla 6.9 milyon dolar değerinde malikane satın aldı.

Youtuber olmak son birkaç yıldır birçok insanın hayallerini süslüyor. Nitekim, yapılan araştırmalara göre, günümüzün en popüler mesleklerinden biri Youtuber'lık olmuş durumda. Büyük şirketlerden tutun da seçim öncesi yatırımlara kadar artık bir çok alanda Youtuber'lar değerlendiriliyor ve Youtuber'larda bunlardan ciddi paralar kazanıyor. Burada ve diğer bazı sosyal medya araçlarında elbette takipçi sayınızın çokluğu gelirinizi de etkiliyor.Bu kişilerden bir tanesi de yayınladığı Vine'larla kısa sürede dünyanın en ünlü isimlerinden biri haline gelen Jack Paul. 20 yaşındaki Jack Paul, Vine'ın kapanmasının ardından kendisine bir YouTube kanalı açtı. Burada Vine'daki takipçi sayısını elinde tutan ve kkısa sürede de bu rakamı katlayan Paul, YouTube'daki 12 milyon takipçiyle bu alanda Dünya'daki en popüler isimlerden biri oldu. O Jack Paul, Amerika'da YouTube'tan kazandığı para ile 6.9 milyon dolara bir malikane satın aldı.

Los Angeles'ın en değerli bölgelerinden birinde yer alan malikane 3.500 metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilmiş. Paul'un 6.9 milyon dolar ödeyerek aldığı malikanede 8 yatak odası, 10 banyo, soğutma odası, spa ve havuz bile bulunuyor. Elbette malikanenin imkanları bunlarla sınırlı değil. Keyfi daha birçok unsurla donatılan malikane, belli ki Youtuber'ın hayallerinin başında yer alıyormuş.

Paul yeni bir videoda malikanesini, Team 10'daki arkadaşlarıyla paylaşacağını söyledi. Geçtiğimiz aylarda ise Paul, komşularıyla yaşadığı problemlerle gündeme gelmiş ve komşularının onu öldürmeye çalıştıklarını iddia etmişti. Attığı bu adımla komşu sorunundan temelli kurtulmuş görünüyor.

Etiketler: youtuber malikane, jack paul

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap