Zula'ya Yeni Güncelleme Geldi!


Teknonce > Oyun > Zula'ya Yeni Güncelleme Geldi!
Zula'ya Yeni Güncelleme Geldi!

Türk MMOFPS oyunu olan Zula, bünyesine daha fazla oyuncu katabilmek ve mevcut oyuncularını memnun edebilmek için her geçen gün yeni güncellemeler yapıyor. Geçtiğimiz günlerde v1.21 güncellemesini yayınlayan Zula, oyunculara birçok yenilik sunuyor. Ayrıntılar haberimizde...

Her geçen gün kendini geliştiren Türk MMOFPS oyunu Zula, v1.21 güncellemesiyle birlikte 2 yeni karakteri oyuna dahil etti. Zula ekibine İran'dan Shahram Shams isimli karakter eklenirken Gladyo ekibine ise El Patron isimli karakter dahil oldu. Böylece Zula'da bulunan karakter sayısı 18e yükseldi.Bir diğer yenilik ise silahlar üzerinde yapıldı. Artık Zula'da silahlar 6. seviyeye yükseltilebilecekler. Turkuaz renkte neon parlaması ve mermi izine sahip olacak olan 6.seviye silahlar sayesinde düşmanları öldürmek eskisinden daha kolay olacak. Silahları 6. seviyeye yükseltebilmek için oyuna yeni eklenen kobalt materyali kullanılacak. Kobalt materyalini maç yaparak veya altın-gümüş materyal paketlerini açarak kazanmak mümkün. Zula'da silahlar birbirinden farklı desenlerle özelleştirilebiliyor. Bu konuyu da ihmal etmeyen Zula ekibi, yeni güncellemeyle beraber oyuna kaplan gücü desenini ekledi.

Zula'da kullanıcılar hem bireysel olarak hem de herhangi bir klana katılarak oyun oynayabiliyorlar. Oyunu bir klana dahil olarak devam ettirmenin birçok avantajı olduğu için sürekli yeni klanlar kuruluyor. Klan kurulurken klan ismi, klan sembolü vb. seçenekleri kendinize uygun bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Oyuncuların klan kurarken daha rahat sembol belirleyebilmeleri için oyuna 50 farklı klan sembolü eklendi.

Oyuna eklenen bir diğer özellik ise quantum susturucu... Quantum susturucu Zula'nın en sessiz susturucusu olacak. Mermi ve alev izi göstermeyen quantum susturucu sayesinde düşmanlarınızı iz bırakmadan öldürebileceksiniz.

Oynanan her maç sonrasında en iyi performansa sahip olan oyuncular podyuma çıkacak ve tüm oyuncular tarafından görülecek. 6 veya daha fazla oyuncuyla oynanan oyunlarda en iyi 3 oyuncu, 4-5 kişilik maçlarda en iyi 2 oyuncu ve 3 kişilik maçlarda ise en iyi oyuncu podyuma çıkmaya hak kazanacak.

Oyuna eklenen bir diğer özellik sayesinde açılan destelere bonus kartlar geliyor. Bonus kartların arkasını göremiyorsunuz fakat yaygınlık seviyesini (destansı, efsane, nadir vb.) görebiliyorsunuz. Bonus kartlar sayesinde açtığınız her desteden sonra sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Düzeltmeler ve Yenilikler

  • Kuzey Irak ve Trabzon Uzungöl haritalarında artık Sabotaj modu oynanamayacak.
  • Oyunda bomba kullanıldığında "Bomba Atıyorum" şeklinde otomatik telsiz mesajı gönderilecek.
  • İndirimde olan ürünlerin indiriminin biteceği süre görülebilecek.
  • Rekabet moduna Düğün salonu haritası eklendi. 
  • Profil ekranı yenilendi.
Etiketler: türk oyunu zula, zula güncelleme, zula v1.21 güncellemesi

Haberi Paylaşın


Önerilen Haberler


YORUMLAR(0)

  1. Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap